Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyen, vagy sem? Kisegítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen, vagy sem? Kisegítő iskolába jártam, mert nem tudtam úgy tanulni, mint a többiek. Nem vagyok hülye, vagy szellemifogyatékos, csak nehezebben tanulok meg dolgokat.

Figyelt kérdés
Például nem tudok úgy számolni, mint mások és nem megy a matek, vagy rossz vagyok szövegértésből is, nem tudom egyik pillanatról a másikra megjegyezni az anyagot. Sosem Tmertem ezt idáig elmondani egy barátnőmnek sem, mert féltem hogy kigúnyolnak majd. Ti elfogadnátok így egy férfit?
2014. ápr. 27. 20:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
szó-szó
2014. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szó-szó
2014. ápr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed megfogalmazásából máris kiderült, hogy intelligensebb vagy, mint az ide járók 70%-a és szerintem az, hogy értelmes vagy mindennél fontosabb.
2014. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Haha :D nem! Bocs de az eletben egy par dolgot azert megkell jegyezni:)
2014. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2014. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ebben szerintem semmi szégyen nincsen, ha valaki emiatt lenéz téged, vagy taszítónak talál, akkor az a nő nem is érdemli meg, hogy rá fecséreld az időd és energiád. Én egyetemista vagyok jelenleg, mindig is jól ment a tanulás, ennek ellenére senkit sem nézek le, akinek ezzel problémái vannak/voltak. Engem se cikiznek a híres énekesek, amiért nincs szép hangom. A tanulási képesség is egy adottság, van, aki rendelkezik vele, van, aki nem. A húgom is nagyon nehezen tanul, most áll az érettségi előtt, és nagyon szenved. Neki is jót tett volna egy kisegítő iskola, de már késő ilyesmin gondolkodni. Ennek ellenére ő is egy teljes értékű ember, akinek megvannak az adottságai.

20L

2014. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szégyen. nem vagyunk egyformák. Mindenkinek vannak erősségei és gyengeségei. Nagyon is tudom, hogy mi ez, mert nehéz, nehezebb felfogású gyerekekkel foglalkozom.
2014. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, de látod helyesen írni tudsz, ami itt sok, nem kisegítő iskolába járt egyénnek se megy. Amúgy szerintem ne aggódj, én nem tartom ezt szégyennek, van több ilyen ismerősöm akikkel semmi baj nincs a hétköznapi életben, és szerintem egy normális lány/nő ezen nem fog fennakadni és el fog fogadni téged :)
2014. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincsen semmi baj. A tanulás az egy készség. Ha nem megy, akkor nem megy. Attól még lehetsz intelligens (az, hogy nem tudod megjegyezni, mikor volt Trianon, attól még lehet jó rálátásod a témára, a következményekre, csak hogy egy példát mondjak). Szóval nem gáz. Amíg figyelmes, tisztességes férfi vagy, aki azért nem sík hülye, addig nem fontos, hogy kisegítő suliba jártál-e vagy sem.
2014. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon nehezen ment mindig a tanulás.

Ha valamit 10x elolvasok nekem még az is kevés, főleg ha olyan az anyag ami nem érdekel. Ha érdekel akkor viszont elég 1x elolvasni, és a lényeg már meg is van. Nekem is van barátnőm, szerintem nincs azzal gond hogy valaki nehezebben tanul.

2014. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!