Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Csak a kigyúrt izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak a kigyúrt izmos Férfiak jönnek be Nektek vagy nem feltétlenül?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok de nem vagyok kigyúrt izmos de am erős vagyok csak nem látszik ugye mivel nem vagyok kigyúrt. Így felejtsem el a lánykeresést vagy ne?

2014. ápr. 27. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak izmos pasiknak van csaja? Nem. Akkor?
2014. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért neked csak a tökéletes alakkal rendelkező nők jönnek be?!
2014. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis. Multkor is voltam gyurni és a szokásos izomagyak mellett megláttam egy vékony, de férfias férfit és arra gondoltam, hogy mennyire jól néz ki a pufók gyúrósok mellett. Szval ne aggódj, nehéz elhinni férfiként, de nöknél a kinézet tényleg nem olysn fontos.
2014. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sok lánynak nem tetszik a kigyurt férfi, tehát nyugodtan probálkozz a lánykereséssel.
2014. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31 évesen esetleg gondoltál már arra, hogy nem csak lányok, de nők is vannak a világon?
2014. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez az "ect" oylasmi, mint az "etc"?
2014. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:
Igen az akart lenni Sry:)))))
2014. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, költői szabadság is van a világon. :)
2014. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csak én erre gondoltam,mert az öcsém azt mondta,hogy gyúrj,mert úgy jobban megtetszel a csajoknak,szeretik az izmos férfiakat.
2014. ápr. 27. 21:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok de az utolsó négy válasz az nem ide tartozik semmi köze ahhoz amit kérdeztem és erre a kérdésre ez a négy válasz értelmetlen.
2014. ápr. 27. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!