Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagyok ilyen szerencsetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen szerencsetlen mindenben?

Figyelt kérdés
Sokszor erzem ugy hogy minden ellenem van, es meg sosem tapasztaltam a "boldogsag" szo jelenteset. Nincs sok baratom es veluk sem vagyok puszipajtas. Nem nezek ki valami jol, efelol semmi ketseg, es nem is vagyok vekony. Szerelemben nagyon szerencsetlen vagyok, hisz mindig olyat fogok ki akivel remenytelen, van csaja, vagy pont azutan jott ossze valakivel, miutan megismertem. Es az ilyen dolgok miatt ugyerzem hogy az ongyilkossag lenne a legjobb. Egyszeruen nem tudom megtalalni magam a vilagban. Sokszor azt sem tudom ki vagyok/minek szulettem meg.. Csak szeretnek vegre boldog lenni, tartozni valakihez es ertelmet talalni az eletben. Fogalmam sincs, mint kezdjek magammal.. Velemenyeket kerek
2014. ápr. 27. 21:17
 1/7 Mr. Truth ***** válasza:
Csipke vagy tanga? :)
2014. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el edzeni, futni járni, olvass könyveket, nézz filmeket, jobban fogod magad érezni.
2014. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
óóó ez az oldal telis tele van hozzád hasonló szerencsétlenekkel (mármint kérdezőkkel) itt lehet h megtalálod a párod.
2014. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja itt sok a szerencsétlen xD
2014. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehogy kárt tegyél magadban!! Mindenki megérdemli, hogy boldog legyen. Eljön a Te időd is, csak kezdj el tenni érte! :) Szívesen segítek belekezdeni, beszélgetek veled, ha szeretnéd.


20/F

2014. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#5 ,,Nézd végig:

https://www.youtube.com/watch?v=xLA9XnUt3C0"

mi annak a cime???

2017. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!