Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rossz erzes van bennem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz erzes van bennem, mindig allando magany?

Figyelt kérdés

Egy ideje olyan rosszul erzem magam nem tudok semminek se orulni akar mit csinalok nem jo vannak barataim csak baratnom nincs

Szerintetek azert van ez mert nincs baratnom?

Hogy ilyen maganyosnak erzem magam?


2009. dec. 24. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

ugyanez vagyok csak lányban és nekem van barátom

az a különbség hogy amikor egyedül vagyok itthon avgy nincs itt velem akkor totál kibukok, levert vagyok és magányos holott tudom hogy van nekem csak épp most nem :/

legyél sokat a barátaiddal amennyit tudsz, menj kikapcsolódni és találj valami új hobbit, foglalkozz magaddal, és ami fontos hogy egyél sok vitamin (nekem segített nem vicc)

sok szerencsét és nézd a szépet

L20

2009. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szeretethiányod van szerintem.

egy lelki társra lenne szükséged.

2009. dec. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az h szerzel egy barátnőt az még kevés, én is így voltam mikor szakítottunk,de hiába próbáltam szerezni másikat,az istennek se ment a dolog,valahogy érezték rajtam a csajok h szar passzban vagyok, szal nem ment, aztán végül akadt egy,akkor kivirultam,aztán utána már zsíír volt:)

Legalábbis ilyen téren,de mivel ezekkel a lányokkal nem értettem meg magam még mindig bennem van,de már jóval kevésbé nyomaszt.

Bár most h karácsony szentestéje van kicsit megint rám jött,főleg h elvileg ha nem szúrok el valamit akkor most egy olyan lánnyal lehetnék akit tényleg szeretek:S

Szal mindenképp keress magadnak egy csajt;)

2009. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hat ha az olyan konnyu lenne:|

probalkozok en mar evek ota de nem jon ossze:|

nem vagyok eleg szep a lanyoknak:(

2009. dec. 24. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:

jaj, ez a szöveg, h nem vagy elég szép... ezt felejtsd el, első lépésként, mert az is látszik, ha nincs önbizalmad. lehet, h az egyiknek nem jössz be, a másiknak viszont igen. az meg, h nem minden ha találsz bnőt, sztem nem minden esetben igaz: nem csak rajtad múlik, h boldog legyél azzal, akivel vagy, hanem rajta is (hogy megpróbál-e segíteni, boldoggá tenni...stb.), ezért írtam korábban, h meg kell találnod a lelki társadat.

fel a fejjel és látszódjon rajtad a pozitív hozzáállás! :)

sok sikert!

24L

2009. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi:)
2009. dec. 25. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!