Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok a tényleg rendkívül ronda fiúkról?

Figyelt kérdés

Nekem ronda,gyerekes arcom,javíthatatlan hajam,és az edzés ellenére vacak testarányaim vannak. Most még egy kis kopasz folt is van a fejem hátulján mert anyám bele akart javítani a hajamba...:D


Mi jut eszetekbe ha egy ennyire ronda fiút lattok? Lenézitek? Kinevetitek a barinőkkel? Vagy semleges?

18/F


2014. ápr. 29. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2014. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam olyannal, akira azt mondtam volna: "Jajj, inkább húzzál zsákot a fejedre!!" De ha valaki így indít, hogy alapból rendkívül rondának tartja magát, az már halott ügy. Hagyjuk már a felesleges mártírkodást! Még soha senkinek nem jött be...
2014. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
küldj képet
2014. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
küldj képet
2014. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján? Semmit, mégis mit kéne?

Azokat a férfiakat kedvelem akár haverság, akár szerelmi téren, akik magabiztosak, sokat és szórakoztatóan képesek beszélni, spontának és egyszerűen jó velük lenni. Nem attól jó valakivel időt tölteni, mert izmos, vagy helyes... (legalábbis hosszú távon biztos nem).

Szóval ne a testedre gyúrj első sorban szerintem, hanem a stílusodra. Legyél jó társaság, akkor nem a külsőd alapján fognak megítélni.

2014. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rendkívül rondákról azt gondolom, hogy rendkívül rondák.
2014. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
képet pls
2014. ápr. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ronda vagyok.... Képet már küldtem mindenkinek, de senki sem válaszolt.... 17/F
2014. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
első a belső, aztàn a külső ;) a kisugárzás adja a szép testet.
2014. júl. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!