Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni? (Félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni? (Félénk férfi, többi lent)

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátom problémáját tolmácsolom, mert már nem tudom nézni, ahogy kínlódik, de nekem nincs ötletem. Nagyon magának való pasi, de jólelkű, érzékeny, kedves, én nagyon megkedveltem a személyisége miatt. Ideális pár lenne valaki számára (nekem van párom, soha nem néztem rá "úgy" :D).

Van egy nő az életében, amolyan "lelki társ". Egyszerűen látszik, hogy totál odavan a nőért, de állandóan kifogásokat keres, hogy miért nem lép, pedig én úgy vettem ki, hogy lenne esélye. Azt hajtogatja, hogy úgyis elszúrná, a nő rájönne, hogy milyen balfék és otthagyná, meg hogy az ő életébe nem fér bele egy párkapcsolat. Közben meg látom rajta, hogy kínlódik. Szeretnék neki segíteni, nincs valakinek valami ötlete, hogy lehetne? Én már próbáltam győzködni, hogy hajtson rá a nőre, nincs veszítenivalója, de szerinte nagyon is sok van.


2014. ápr. 29. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a lányt, mit gondol.... és hajtson ő rá
2014. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én egyszer beszéltem a lánnyal, ő abszolút hajlana a dologra, mármint arra, hogy kapcsolat legyen közöttük. Annyit tudok, hogy egymás közt ezt már megbeszélték és a barátom azt mondta neki, amit nekem is, hogy ő nem áll erre készen. Magamból kiindulva, ha nekem ezt mondaná egy férfi, én egészen biztosan nem hajtanék rá ezek után. Csak én meg látom a barátomon, hogy rettenetesen odavan a nőért, minden gondolata körülötte forog. Valahogy őt kéne meggyőzni, hogy legyen nyitottabb, mert addig szerintem a nő is hiába próbálkozna, ha a barátom ennyire elzárkózik.
2014. ápr. 29. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:

sokszor többet érnek a könyörtelen,kemény szavak,mint a sima rábeszélés.. Mondd meg neki nagyon határozottan és már-már mérgesen,hogy ne hülyéskedjen!

Szedje össze magát! :)Nem igaz,az amit gondol magáról,és nagyon jó lenne,ha értékesnek és egyedinek érezné magát a "balfékségeivel" együtt is!

(mindenkinek vannak hibái,rigolyái... és ki tudja:lehet,hogy éppen az az a nő,akivel beszélget,aki el tudná mindezzel együtt fogadni! ;) )

2014. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!