Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire odaadó lelkileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire odaadó lelkileg kapcsolatban egy pasi, aki társkeresőn előre megszabja, hogy a jelentkező nő max. Mennyi kg lehet?

Figyelt kérdés
Ez az elvárás számomra nagyon azt mutatja, hogy csak önimádat miatt várja ezt el egy pasi, s egy cseppet sem gondol abba bele, hogy pár év/évtized múlva az ő teste is változni fog, s úgymond a fiatalos csődör funkciói erősen alább fognak hagyni.

2014. ápr. 29. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyire szerintem.Ha már a legelején megszabja a súlykorlátot, akkor ha netán a lány szimpla meghízáskor vagy valamilyen betegség,balesetkor meghízik,már nem is kellesz neki.
2014. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább olyan hozzávetőleges adat, van ilyen lehetőség, sokan kitöltik, így kicsit konkrétabb képet próbálva adni az ideáljukról. De nyilván, ha valakinél mondjuk 65 kg a határ, nem fogja visszautasítani a pár kilóval nehezebb partnerjelöltet, ha az amúgy csinos és jól kijönnek egymással.

Mielőtt törölte magát a társkeresőről, a férjem adatlapját is láttam, ő is írt súlyhatárt.... hááááát én már néha voltam felette is. :) Ő az évek során akkora odaadásról tett tanúbizonyságot lelkileg az irányomban nagyobb nehézségek és problémák mellett is, amit szerintem kevés emberről lehet elmondani.

Nem feltétlenül ez alapján kell megítélni a másikat.

2014. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemcsak a pasik, de a nők is elgondolnak egy ideált, és azt hajszolják a valóság helyett.

Erről van egy jó történet:

Egy öregembert kérdez a terapeuta:

- Miért nem nősült meg soha?

- Mert kerestem a tökéletest.

- És nem találta meg?

- De igen, megtaláltam.

- És akkor hogyhogy mégis egyedül maradt?

- Mert ő is a tökéletest kereste...

Mindenki vonja le ebből a tanulságot...

2014. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a társkeresős kérdés igazán nem a társasági élet kategóriába való.

szerelem-szex kategória.

2014. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!