Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog? Vagy ez már ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog? Vagy ez már ciki?

Figyelt kérdés
Nemrég múltam 15 éves, és idén is - mint eddig minden évben - a szüleimmel fogok szilveszterezi... Mások, pl. osztálytársaimnak már azon jár az eszük, hogy kivel fognak szexelni szilveszter éjjel... De én meg most hova menjek egyedül?... Az én haverjaim persze nem mennek sehova, de a többiek(osztálytársak) mennek külsős bulikba... Mit csináljak?
2009. dec. 25. 00:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki. ha jól érzed magad legyél a szüleiddel. de olyan gyökerekkel inkább ne mint az osztálytársaid.
2009. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még gyerek vagy, mégis hova mennél? az a normális, ha a szüleiddel maradsz.
2009. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem ciki ha jol érzed magad és ne foglalkozz senki véleményével beszolásaival csak azzal hogy jol érzed magad és hogy nem kell ugyanazt csinélnod mint az osztálytársaidnak pl haverokat barátnöket áthivhatod ünnepelni ha sikerüül de ha nem az sem baj a lényeg hogy szilveszterkor akárkivel de jol érezd magad és ne tégy olyat ammit megbánnál sokkal jobb ha te okosabb vagy :)

15 /L

2009. dec. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Szia!Én egy 21éves lány vagyok,és én is otthon töltöttem minden egyes szilvestert,és evvel nincs is gond!

Szerintem még a mai 15-16éves lányoknak/fiuknak még otthon kéne tölteni a szilvesztert,mert ök még (bocsi) felelötlenek még.És hidd el az osztálytársaid meg inkább sülyedjenek el,ha már azon gondolkodnak,hogy kivel fekszenek majd le...hát ez már a kur.aság legfelsöbb foka.(feltéve ha lányok,ha fiúk,akkor,hát szerintem várhatnának még 2-3évet)

Gondolj arra,hogy ilyenkor legalább te biztonságban vagy,nem ér semmi baj,ilyenkor sok a hülye részeg emberke,és a baleset,így te veled nem történhet semmi.

Ja és 15évesen szerintem egyáltalán nem "ciki" otthon tölteni a szilvesztert!Inkább az a ciki ha nem otthon.

Én pl:a gyerekemet biztos nem engedném még el 15évesen mászkálni a éjszakába.Most biztos azt hiszi ilyenkor minden fiatal,hogy:jaj ez a sablonos szöveg...Gondolj bele,te sem engednéd el a gyereked ilyen fiatalon el bele az éjszakába!!!És örülj hogy a szüleid féltenek!

De ha mégis elengednek,akkor talán jobb lenne ha nem az oszt.társaiddal mennél ha ilyenért mennek csak el bulizni!találj barátokat,jobbakat mint ők.(már bocs,de jobban jársz milyelött belerángatnak valamibe)

A haverjaiddal viszont meglehet beszélni,hogy menjetek el valahová...de ha nem jo ötletnek gondolják akkor nállatok vagy valamelyikötöknél összelehet jönni egy kis bulit csapni,ha mindenki szülei beleegyeznek!

Remélem tudtam egy kicsit segíteni.

2009. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Én 23 vagyok, mégis a szüleimmel fogok szilveszterezni. Na nem azért, mert nem vágyok máshova, de most így jöttek ki a dolgok. Emiatt nem fogom magam szarul érezni :)
2009. dec. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

16 vagyok es 3eve nem szilveszterezek a szuleimmel es banom,mostis szivem szerint a szuleimmel lennek szilveszterkor,de a barataimnak sem szeretnek csalodast okozni:) hidd el nem ciki meg sok ev all elotted h masokkal tolthesd az ujjev kezdetet:);)

azok az osztarsaid kik azon agyalnaki kivel dugassak meg maguk vagy kiket dugjanak meg azok nem fixek ekkora korban nem az a lenyek szilveszterkor.

fel a fejjel;)Kellemes Karacsonyt es Boldog ujevet:)

2009. dec. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, én 18 vagyok, és azt fontolgatom, hogy el se megyek szilveszterezni, mert edig minen buli rossz volt:D Hogy kivel fognak szexelni..? Hát gratulálok, majd összeszednek valami jó kis fertőzést. Miért nem rendeztek a te haverjaiddal egy kis összeröffenést? Amúgy meg oda menj,ahol TE jól érzed magad. De semmiképpen ne ezekkel a kis csitrikkel.
2009. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóhoz grat, hogy ennyi idősen ezt tervezik. És nem ciki én 17 éves vagyok és bár nemrég kialakult egy baráti köröm akikkel Szilveszterezhetek eddig mindig otthon voltam. Szervezz valamit értelmes emberekkel ha mindenképp elakarsz menni de akár hozzátok is meghívhattok embereket szülőstül így legalább a szüleid és ti is jól ellesztek XD. Na jó csak egy ötlet volt. Mindesetre érezd jól magad bárhogy is döntesz :P.
2009. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akarsz velem szilveszterezni????Én tök egyedül leszek....:):):):)
2009. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az a ciki hogy az osztálytársaid iennel vágnak fel! Meg az h van aki el is hiszi! Ha nekik ettől boldog a szilveszter h a haverokkal kiverik egymásnak akkor legyen! Akárhogy is de érezd jol magad! ;)
2009. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!