Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szeressek ki valakiből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki valakiből?

Figyelt kérdés

Légyszí, ne írjatok értelmetlen válaszokat. Nem fellángolás, és ne írjátok, hogy majd elmúlik, azt hallottam már ezerszer. Nem, nem tudom kerülni, egy osztályba járunk. Nem idén kezdődött.

Köszi az ÉRTELMES válaszokat!



2014. ápr. 30. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akarattal nem tudsz, vagy túlleszel rajta, vagy nem.
2014. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, nem fog elmúlni, csupán halványodik az érzés.

Amúgy meg foglald le Magad bármivel...pl. tanulj.

2014. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Pedig majd el fog múlni de csak akkor miután már nem fogtok egy osztályba járni és akkor is kell neki valamennyi idő.

Esetleg megpróbálhatsz mást keresni, hátha így valamelyest megváltozik a róla alkotott véleményed és nem fogsz ennyire tőle függni.

2014. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam magam lefoglalni, de nem tudok koncentrálni. És már sokszor az álmaimban is ott van. :(
2014. ápr. 30. 16:56
 5/11 anonim válasza:

Mint minden szerelem, ez is egy idővel el fog múlni. Esetleg megpróbálhatod azt, hogy a kiszemeltednek a rossz tulajdonsàgait helyezed előtérbe. Pl. Bunkó másokkal, rossz tanuló, stb.

Próbàltál már beszélni mondjuk a szüleiddel erről?

2014. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Apámmal nem beszélünk, anyámmal... Hát ő tudja, de vele sem beszélek annyit. Nagyon sokszor helyeztem előzérbe a rossz tulajdonságait, de rájöttem, hogy neki még ez is jól áll... :(
2014. máj. 1. 09:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig mást nem lehet írni, mint hogy majd elmúlik, nálam a legutóbbi másfél évig tartott, amíg szenvedtem. Ezt is át kell élni, ez is a szerelemhez tartozik. De addig egyfolytában a barátnőimnek panaszkodtam. Az a jó, ha vannak olyan barátnőid, akikkel megoszthatod a bánatodat. Az idő pedig begyógyítja a sebeket.
2014. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nálam az segített, hogy kiírtam magamból az érzéseimet, és kisírtam magam. Meg mindennap, mikor láttam vagy találkoztam vele, magamban elhordtam mindennek, és mindennap elmondtam magamnak, hogy jobbat érdemlek. Hidd el, az idő tényleg minden sebet begyógyít. :-)
2014. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönök minden választ...

Mikor a kérdést kiírtak, infó órán, akkor is a sírógörcs kerülgetett, ott volt ő is. Úgyhogy ha kicsit bunkó a kérdés, bocsi... :( Amúgy. Csak a legjobb barátnőm tudja, a többieknek azt hazudom, hogy már nem. Ez azért is van, mert egy barátnőm is érez iránta valamit. Amúgy lassan két éve szeretem.

2014. máj. 1. 17:19
 10/11 anonim válasza:
Hogy sikerult elfelejtened?
2022. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!