Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megvan akkor ha nem fekszün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvan akkor ha nem fekszünk le hogyan szereuhetünk örömöt egymásnak, úgy, hogy mindkettőnknek jó legyen? Tippek. (nyilván a pasit ilyenkor is könnyű kielégíteni na de mivan a nővel? )

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor nem is kívánom a dolgot, dacára, hogy a páromat nem zavarná, ha a tamponos megoldáshoz fordulnánk.

Állítólag sok pasit nem zavar a tampon.

2009. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok nő ilyenkor mégjobban kívánja a "tiltott" dolgot, ami szerintem meg egyáltalán nem is tiltott. Látni lehet kellemetlen a vért, ami szintén nem káros, kimosható, engem az íze sem zavar, lehet akármit csinálni korlátlanul. Gondolj bele, a nő is lenyeli a Tiéd, még ha nem is lenne elviselhetetlen íze, ennyit megérdemel. Amúgy nyaláshoz nem kell kivenni a tampont, de ha kiveszitek, akkoris sötétben kiélvezkedi magát, utána a pasi megtörli az arcát, és kész. Vagy engedd Magad a fenékbe-élvezkednie, nem kesz ellenére szerintem :)
2009. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem minden pár szexel olyankor is, azért ezt vegyük figyelembe, nem mindenkinek van hozzá gusztusa. Én is nagyon kívánom olyankor a szexet de eszünkbe sincs ilyenkor. És nekem is ugyanez a problémám mint a kérdezőnek, hogy jó jó hogy a pasit ki kell elégíteni de mi nők meg sokszor egy simogatást sem kapunk. A tamponról meg annyit, hogy nem minden nő használ tampont.
2009. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Gondolom a nem minden nő használ tampont dolog nekem szólt. Tisztában vagyok vele, én sem használok, de a kérdező alternatív megoldást kérdezett és ez pl az.

2009. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ilyenkor az van a nővel h sztem kibírja azt 4-5 napot, nemkell mindennap szexelni, és senki sem lesz öngyilkos ha 4-5 napig nem elégítik ki...:S

24L

2009. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

15.23 a tampon nem első sorban neked szólt:) Magamból indultam ki, én nem azt használom.


15.48 igazad van ugyan, de nem tudom melyik típusba tartozol, de van aki ilyenkor megveszik a barátjáért. A másik meg, hogy mi bírjuk ki a 4-5napot?! Akkor a pasik se várják el, hogy olyankor minden nap örömet szerezzünk nekik. Nagyon sokan elvárják, mert ne hogy már ők "hiányt szenvedjenek" alapon. Hangsúlyoznám, hogy tisztelet a kivételnek!

2009. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én például ilyenkor is kielégítettem a barátnőmet, annyi, hogy fürdés után tampont használt, aztán innentől már simán lehetett játszani. Szerintem kölcsönösen kell működni a dolgoknak, egyensúly nagyon fontos egy kapcsolatban, annyi de annyi buktató van még így is.
2009. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
16:18-hoz, 25/F
2009. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andrewka ***** válasza:

MI úgy oldottuk meg h vékony bugyin keresztül simogattam. Na meg persze rengeteg csók simogatás minden erogén zónán. Óriásit tudott élvezni így is. Talán pont azért mert lassabban izgult fel, több feszültség gyülemlett össze.


22/f

2009. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

Arra smemiképpen nem gondoltam, hogy így csináljuk. Inkább a imogatós, csókolgatós részére mint tudjuk egy nőnek sokszor az is sokat jelent.

Várom további tippjeiteket illetve h ti pasik, ilyenkor, hogy kedveskedtek párotoknak..?

2009. dec. 25. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!