Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az eselye hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az eselye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap elott szeretkeztunk aparommal, ovszert hasznaltunk de az kozben lecsuszott felig. Amikor eszre vettem hogy lecsuszott lattam, hogy o mar el is ment benne. Mennyi az eselye hogy terhes maradtam?


23-L



2014. máj. 1. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
ha kint volt az óvszer szája a puncidból akkor nincs
2014. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit láttál? Hol volt az "anyag"?
2014. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem jott le telyesen az ovszer, csak felig, es azt lattam hogy a gumiban van. En is nedves voltam de azt hittem az az en nedvem, mivel azelott menntem el en is.
2014. máj. 1. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:
sok
2014. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálunk!
2014. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok esélye, de érdemes lesz majd terhességi tesztet csinálni, az biztosabban megadja a választ, mint mi itt a gyk-n.
2014. máj. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csinaltam Teszt, es azt mutatta nem vagyok terhes. 99% biztos teszt vettem de meg most sem jott meg a Menstruaciom. Elofordult mar maskoris, hogy kesett megis felek...
2014. máj. 9. 17:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyit késett, és mikor csináltad a tesztet?
2014. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!