Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik a magyar tanárnőm? Hibás vagyok érte? Ez jó vagy rossz? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és gimnáziumba járok.

Nem tudom hogy de megtetszett a magyar tanárnőm.Fiatal tanárnő és nagyon szépnek tartom ,de viszont mások csúnyának tartják.


Nagyon jóba vagyok vele, sokat beszélek vele iskolába,szünetbe akár valamikor facen is.


Vicces,humoros,intelligens,művelt, nagyon csinos és még sorolhatnám valahogy tökéletes számomra.Nagyon sokat jár a fejemben aludni is nehezen tudok. Sokszor álmodok vele.

Egyszerűen elbűvölő és nagyon szép nekem.


Amikor találkozok vele rám mosolyog mert nagyon bír és valahogy melegség tölt el.

Annyit gondolok rá meg minden egyálatlán nem szabadna..

Az egész egy nagyon jó érzés egybe rossz is.


Légyszíves segtítsetek ,ez természetes?? vagy mit csináljak?? Várjam hogy elmúljon ??


2014. máj. 1. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel az érzéssel nem te vagy egyedül, sokak éreznek így, és sok dal született már erről. :)

Mit tudsz tenni?

a) kivered a fejedből

b) megvárod, míg befejeződik a suli, és már nem lesz a tanárod, utána léphetsz. Azért kell várni, mert ha nem kölcsönös, akkor durva pofára esés lenne belőle, még ha tapintatos is, és mivel napi rendszerességgel kell találkoznotok, ez nagyon megviselhetne. Abban az esetben, ha kölcsönös is, jobb, ha nem történik semmi, hiszen ezzel az állását teszi kockára.

Én úgy gondolom, hogy ezt ő is nagyon jól tudja, és nem is tenné meg. Könnyen lehet, hogy érzi, hogy vonzódsz hozzá, és jól esik neki ez a figyelmesség, "játék", de nem menne tovább. Legalábbis most semmiképp. Aztán ki tudja.

2014. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Vagy c. lehetőség hogy nem a fejedből vered ki, hanem máshonnan :D
2014. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!