Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, Fiúk, Férfiak! Válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, Fiúk, Férfiak! Válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni a titkát,hogy az agyon szolárimozott,műkörmös,szilikonmellű és szilikon testű,agyon festett,póthajú,agyban nulla,életképtelen cicababák miért jobbak,szebbek,csinosabbak,érdekesebbek,izgibbek,IGAZI NŐK,a sportos testű,természetes mellű,saját körmű és hajú,okos,értelmes,életrevaló,természetes szépségű csajokkal szemben????!!!!


Válaszaitokat köszönöm,de őszinték legyetek!


2009. dec. 25. 17:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
azért jobbak mert az a divat ezeknek a nőknek megfelelő pasiknál... én a természetes szépség híve vagyok ne legyen nagy mell inkább kisseb és feszesebb mint nagy...
2009. dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
írj privit...ha gondolod beszélgethetnénk :D
2009. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igazán ari vagy,de nem pszichológust keresek,csak őszinte válaszokat szeretnék olvasni:)

Igen én utóbbi kategóriába tartozom,sportolok,nincs mű alkatrészem,de nem csak a magam nevében kérdezem amit kérdeztem,hanem szerintem sok más lány is tudni akarja a plázacicák ősi titkát:)

2009. dec. 25. 17:42
 4/38 anonim ***** válasza:
62%
Azért, amiért minden lány a rosszfiúkra bukik ;)
2009. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
91%

Most valószínűleg csak olyan válaszokat fogsz kapni, hogy "ez baromság, nem is igaz, én csakis a természetes híve vagyok". Namost ennek az az oka, hogy aki értelmes, az itt válaszokat ad, aki nem, az kérdez (lehetek-e terhes a óráltól, mi az a maszturbáció, stb). Ez az oldal közvéleménykutatásra teljesen alkalmatlan.


De, mint mondtam, én is a természetes lányokat szeretem. Akinek a plázacicák jönnek be, azokkal te sem járnál jól, ne érdekeljenek.

2009. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
nem tom de te akkor nem földön élsz,vagy igen? mert rengeteg barátom van akinek átlagos kinézetü barátnöjük van,és ezek a lányok nem is festik magukat,meg nem járnak szoliba sem,egyszerüen csak lazák,és élnek..és a barátaim dölenek értük és nem cserélnék le ezere a pláza cicákra soha!! xal szerintem amiröl te irsz azok neked a vetélytársaid ha jól látom,nem de?
2009. dec. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

hozzáfűznék még valamit: miért nincs barátod?

ha természetes szépség lennél, ahogy leírtad, akkor biztos, hogy lennének jelentkezők! :P

2009. dec. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Nem nem nem vetélytársaim,dehogy.Csak van szemem,és bizony naponta ezt látom az utcán,boltban,bárhol,hogy az ilyen idétlen nők után megfordulnak a pasik,áradoznak róluk,hogy húúú meg hááá.

Igen ezokból tettem fel a kérdést,és csinálok egy kis közvéleménykutatást.

Most komolyan! Van,amiben ezek a nők jobbak,mint egy hús-vér csaj?

2009. dec. 25. 17:51
 9/38 A kérdező kommentje:
Egyébként van férjem,imádjuk egymást,semmi köze a kérdésemnek a kapcsolatomhoz,csak úgy eszembe jutott.
2009. dec. 25. 17:52
 10/38 anonim ***** válasza:

szenvedélyesebbek, mutatósabbak stb.

igaz komoly kapcsolatra nem jók, de szereznek az embernek pár kellemes éjszakát :)

2009. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!