Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai 20-30-as férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 20-30-as férfiaknak mennyire jönnek be a régmúlt szexszimbólumai, nőideáljai? És csajok nektek az akkori álomférfiak tetszenének most a jelenben?

Figyelt kérdés

Audrey Hepburn [link]


Marilyn Monroe

[link]

Gregory Peck

[link]


2009. dec. 25. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Abban a fickóban van valami. Leginkább az,hogy férfias a kisugárzása. És ez nagyon megdobja. Az én korosztályomban ritka az ilyen, mert mindegyik kezd elnőiesedni..a fiatalabbakról nem is beszélve...

21/L

2009. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Nem a külsejük miatt voltak nőideálok, hanem a kisugárzásuk, viselkedésük és stílusuk miatt.


Szörnyű látni azt, hogy sok csaj kifesti-kikeni magát és azt gondolja, hogy na ő akkor mostantól nő. Egyáltalán nem ezen múlik! Száz lányból jó ha egy az, akit igazni nőnek lehet nevezni.


22/F

2009. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem nagyon bejön az akkori férfiideál. :) Sajnos ma már nagyon ritka az ilyen kisugárzás.


Mellesleg, Audrey Hepburn szerintem gyönyörű.


L/22

2009. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

a férfias pasik mindig is bejöttek, mint a peck, manapság ebből egyre kevesebb van, mindenki metrosexual, vagy bisex. elvétve akad 1-2 ilyen férfias emberke, akinek még a természete is oké.

audrey hepburn rendben van, szép nő, szép alakkal, monroe kisasszony viszont csakegy átlagos felfuttatott nő, ilyenek ma is vannak, akik csak a ribancos viselkedésükkel tudják felhívni a figyelmüket magukra, monroe-ban nincsen semmi, csak annyi h tudott szexuálisan viselkedni a mindennapokban is. de ez azért nem annyira vonzó, úgyértem nemmindenkinek csak erre van igénye.

24L

2009. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!