Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás közben nyitva vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás közben nyitva vagy csukva kell lenni a szemnek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 17:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Te hány éves vagy?:O Mert ez siralmas ha nem tudod... De am csukva :) de a kérdés érettlenségéből levonva neked még nem csókolózni kéne hanem inkább kutakodni a dolgokról
2009. dec. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez alap dolog,hogy becsukva...:) ugy sokkal élvezetesebb;)
2009. dec. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
hát nincs olyan hogy csukva vagy nyitva KELL lennie a szemnek. de sokkal érzékibb és élvezetesebb ha becsukod a szemedet. ha meg nyitva hagyod, a párodat nézd, ne valami mást mert az nagyon bunkó dolog.
2009. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelezően kell csukva lenni, ahogy jól esik, de nekünk gyakran nyitva van a szemünk szerintem jó ilyenkor a másikat nézni, főleg mikor neki van csukva a szeme és nekem nyitva. Jáááj imádom:$
2009. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
18.14 esnek írok...Hát ha nem csukva megy akkor az nagyon érzéki lehet.. :) grt :)
2009. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiába gúnyolódsz. Nem mindenki egyforma, nem tudom ebbe mi a baj. És nem azt mondtam, hogy a tv-t nézzük közben:) Eleinte én se értettem miért van a barátom szeme sokszor nyitva, de aztán rájöttem, hogy tényleg jó érzés látni az arca minden rezdülését egészen közelről, és látni a szemébe ahogy egyre jobban kíván. Szóval igenis érzéki.
2009. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt is hozzá tenném, hogy egy szóval se írtam, hogy állandóan nyitva lenne akár az én akár az ő szeme. De vannak helyzetek amikor így izgalmas.
2009. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
18.20 as vagyok :D Na hát ahogy érzed :D nekem aztán totál mind1.. :D csak sztem na mind1 :) nem izélek:D
2009. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem se izélj:) Fő hogy nem egy pár vagyunk:D
2009. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Csukva, engem marhára zavar ha valaki nyitva hagyja a szemét közbe és bámul engem. Én sem szoktam.
2009. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!