Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban aki nagyon bejön,intelligens,szép, de megtudtam,hogy kb. egy hete egy házibulin megújjazta az egyik osztálytársam,úgy,hogy közben nem is jártak és most sem járnak.

Akkor ez a lány egy ribanc?


2009. dec. 25. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha ez igaz, akkor ribi. De ne higgy el mindent, járj utána:)
2009. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát esélyes, de attól is függ hány éves a csaj illetve milyen viszonyban van a sráccal.
2009. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
A szép lányok 90%-a ribanc, mert kihasználja, hogy szép. :)
2009. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne higgy el mindent, rólam is terjengtek már ennél furább dolgok is, pedig én inkább apácának számítok a mai világban. XD
2009. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Valamikor csókolóznak és sokat beszélgetnek,jól megvannak egymással,de mégis egyedülálló és eljár pasizni stb..

Amikor csókolózott előttem,(5 percre rá)megkérdeztem,hogy jár e valakivel és azt mondta,hogy nem.

2009. dec. 25. 18:27
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Ez nézőpont kérdése csak :)


Miért baj az ha valaki élvezi az életet!? Nem vagyunk egyformák, valaki ilyen, valaki olyan, de nem azt jelenti, hogy ribanc!


Én az ilyenekre azt mondom, hogy mindenki élvezze az életet és akkor nem fog ráérni azon gondolkozni, hogy a ki ribanc meg ki nem.


22/F

2009. dec. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De élvezni az életet? :)

Én nem tudom. Én ölni akarok. Bennem van ez a vágy. Akkor most én is élvezzem?

2009. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert azzal ártasz másoknak. De ha valaki úgymond ribanc, akkor azzal senkinek sem árt.
2009. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De lehet annak, akivel ribanckodik, és utána beleszeret, akivel ribanckodott. :) Vagy aki nem ribancként tekint rá, és megengedi annak a srácnak, mert ugye ribanc... Annak árt.
2009. dec. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ht ez télleg nézőpont kérdése. Most ha nem rendszeres csak egyszer előfordult akkor sztem nem. Attól meg hogy van pár srác akivel csókolózik és nem járnak azt én csak tapasztalatszerzésnek nevezném :D
2009. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!