Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régóta egyedülállók! Ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta egyedülállók! Ti hogy tartjátok magatokban a hitet, hogy nem maradtok örökre egyedül?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 14:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, aztán jön vmi és kezdek kételkedni benne.
2014. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én már lassan 18 éve egyedül vagyok.. :( És szerintem ez nem fog változni sohasem! 17/F
2014. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Álmodozással. Aztán "felébredek" és rohadt dühös leszek amiért nincs senki ezért aztán elmegy minden életkedvem.

Olyan ez mint egy óramű ami nyilván életem végéig kitart, történjen az vagy természetes, vagy baleseti úton, vagy a saját kezem által.

2014. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Sehogy. Tudom, hogy örökre egyedül maradok.
2014. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

hmmm...tartja bennem a lelket a 10 emeletes panelház, bármikor ha úgy érzem túl sok, nem bírom, elég, betelt a pohár...felmehet és véget vethetek ennek az egész förtelemnek.

Ez tartja bennem a lelket már évek óta.

És évről, évre, közelebb és közelebb kerülök ahhoz, hogy bevégezzem ezt.

../F

2014. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Nem parázok rá.

Tudom magamról, hogy milyen vagyok és azt is, hogy az nem rossz. Ha a lánynak ez nem kell, kizárólag sajnálni tudom :)


/Aki dohányzik, az meghal. Aki nem, az is./

2014. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát én nem görcsölök rá a dologra. Bár én nem vagyok az a típus, hogy jóformán mindegy ki, csak legyen mellettem valaki, olyan aki egyik kapcsolatba ugrálna a másikba. Az embernek szeretnie kell önmagát és egyedül is jól érezni magát, aztán úgyis jön majd olyan, aki társ lehet.Abban bízok, hogy jó ember vagyok, szerintem szerethető, humoros, úgyhogy egyszer az égiek nekem is küldenek egy megfelelő személyt.
2014. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ha eddig volt olyan, akinek kellettem, akkor talán ezután is lesz.
2014. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én úgy tartottam, hogy majd eljő. És eljött :). Csak légy határozott!
2014. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Pont mint 7-es:) De most "szünetet tartok"
2014. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!