Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a barátság (fiú és lány között) és a szerelem között? Mi az, amitől egy kapcsolat már nem barátság, hanem szerelem? 22/L

Figyelt kérdés

nagyon fura helyzetben vagyok, mert komolyan nem tudom eldönteni, hogy mit érzek az egyik fiúbarátom(?) iránt..

nektek volt már ilyen? És honnan tudjátok, hogy valakibe szerelmesek vagytok, vagy csak nagyon szeretitek, mint barátot?


2014. máj. 2. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális vágy.
2014. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak ra gondolsz,vele akarsz lenni mindig,vonzodsz hozza,szived szerint megcsokolnad,akkor mar több mint baratsag.
2014. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Őőő.. szex
2014. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fizikai vonzalom
2014. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell szerelem párkapcsolathoz. Én összejöttem a legjobb lány barátommal, nem vagyunk szerelmesek, de 2 éve boldog párkapcsolatban vagyunk. Ő se tudta anno eldönteni mit érez, csak vonzódott hozzám. Engedett a csábításnak. Egy ideig félt, hogy mi van ha rosszul döntött. Aztán elmúlt és semmi ilyen nincs benne.
2014. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem is a testi vonzalom. Ha a jelenléte felvillanyoz, és nem csak szimplán jól érzem magam vele, hanem izgalomba is jövök, vér tolul az agyamba (meg a farkamba), az már több, mint barátság :)

24F

2014. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem gondolj arra, hogy jól esne-e ha megölelne, ha mindig ott lenne neked, ha te tehetnéd boldoggá őt és ha ő téged. Valami ilyesmi lehet. Nehéz megfogalmazni :)

Ha valami ilyesmit érzel akkor esélyes a szerelem, igen.

2014. máj. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
onnan, hogy ha meglátod levakarhatatlan vigyor van az arcodon, nevetsz bármit mond, vele álmodsz, vagy sokszor gondolsz rá. Azt érzed kell neked, és féltékeny vagy ha egy másik lánnyal látod. Mikor minden dal amit hallgatsz róla szól és mindenről ő jut eszedbe. És a fizikai vonzalom.
2014. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Alig várod a találkozásokat, készülsz rájuk, folyton hozzá érsz, fel se tűnik, de minden szöszt le akarsz sepreni a lényeg, hogy hozzá érj. Rengeteg dologról ő jut eszedbe pedig nincs nagy összefüggés. Szeretnéd ha boldog lenne, ha úgy van akkor nem melletted. Reménytelenül szerelmes 18 éves leányzó
2018. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!