Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem értem mért történik ez velem. Az egész annyira felfoghatatlan. Szóval van egy fiú aki egyben a volt barátom is. Mikor elsőnek megismertem nagyon nem kedveltem, mert bunkózott. Aztán egy közös baráti körben találkoztunk megint. Elég jól elvoltam vele. Rengeteget beszélgettünk és mesélt a volt kapcsolatáról. Nagyon szerelmes volt abba a lányba első igazi szerelme. A szakítás nagy fájdalmat okozott neki. Elhatátozta, hogy érzelem nélkűl keresi a boldogságot. Csak kavar a lányokkal stb. Aztán nemtudom, hogy és miért de beleszerettem. Nagyon. Közöltem vele majd azt mondta egy próbát tehetünk. Egész végig úgy viselkedett velem mint egy normális kapcsolatban. Pedig tudtam, hogy neki nem fog menni. Mégis jobban beleszerettem talán azért mert elérhetetlennek tűnt az, hogy a szíve az enyém lehet. Aztán belefáradtam és közös megegyezéssel szakítottunk. Majd bele pusztúltam mikor azt mondta nem érez irántam semmit. Megijettem és ezért én is azt mondtam. Persze aztán elmondtam 3 honap mulva az igazságot. Erre azt mondta: Nem tudna ekkora változást tenni egy lányért. Most még. De hogy sokat jelentett neki az, hogy rlmondtam mit erzek iranta. Es hogy orul hogy arra a par napra boldogga tehetett. Ugy ereztem ennyi nincs tovabb vege mindennek. Majd 6 honap utan megint talalkoztunk ugyan abban a közös baráti körben. Eleinte el sem akartam menni mert tidtam megint feljonnek az emlékek stb. Beszélgettünk majd ő kezdeményezett. Nemtudta elutasítani hiszen akiy egyszer szerettél. Mondta, hogy talalkozzunk masnap. De mikor elerkezett az a nap csak egy szia és már megint semmi. Az unokatestvére aki az én baratnom baratja ugy gondolja, hogy csak arra a par napra kellek neki kavarásra. Feltépte a régi sebeket.

2014. máj. 2. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Ne, érdemel meg Téged!
2014. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz ,de igyekszem.
2014. máj. 3. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!