Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges dolognak számít, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges dolognak számít, ha a városban körözgetek motorral, és üvölt az egész főút? Sokan elcsodálkoznak, meg utánam is fordulnak, gondolom csak bejön a nőknek is, nem?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem. Bár én nem csinálnám. Lefagyok, ezért nem vezettek. De versenypályának hívják. Bérelni is lehet. Vagy elhagyatott út.
2014. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:DDDDDDD Mintha csak magamat látnám. Mondjuk attól függ, milyen motor. Én sornégyessel forgatom le szabályzásig. Egyébként a csajok tuti lesz*rják, egyrészt, mert nem valószínű, hogy fognak veled valaha is találkozni úgy, hogy nem lesz bukósisak a fejeden, másrészt meg ha nem szólítod le őket, akkor csak a benzin fogy. ^^
2014. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
inkább csak idegesítő hogy az ilyenek miatt nem hallom a zenémet/a másik szavát és megsüketülök a szarodtól (amúgy magával a motorokkal nincs bajom)
2014. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazi férfihoz illő motorral csinálod, bizony utánad néznek még a vén papik is, nem csak a fiatal lányok.

De ez inkább elcsodálkozás, mintsem feltétlen pozitív dolog.


Bár nekem bejön, mert olyankor az jut mindig eszembe, egy ilyen pasi mellett igazán nő lehet a nő.. és nem a motorja miatt..

De aztán észbe kapok, és rájövök, ugyan melyik nő akarná eltemetni a pasiját, mert az épp vagányan motorozott miközbe lekezelt a kaszással..


Szóval nem a forgalmas utakra való az ilyen fajta motorozás, inkább versenypályán állná meg a helyét.


Szóval hiába fordulnak utánad, az nem jelenti azt, hogy járnának is veled.


Amúgy én nőként imádom, mikor a motoros pasik fordulnak utánam, és nem én utánuk, mert azt a pasi akkor úgyse látja, így meg megvan a kontakt ha csak pár pillanatra is. És ez sokkal jobb.


23N

2014. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es

Nekem is sor 4es, honda cbr 1000 :)


Bennem is átfutott, hogy vagy azért néz némelyik hogy ez biztos megunta az életét, esetleg totál hülye, bár 25 éves létemre milyen legyek, ha nem hóbortos?:)

2014. máj. 2. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Hol és milyen motorral csinálod egyébként?
2014. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ezres? Hát, azért azt ne forgasd le szabályzásig a körúton, mert 1-ben 130-150 az már bőven nem vicces. :D
2014. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mociiiiii, gechiiiii

vemm, vemmm, vemmm


feltűnési viszketegség

zajszennyezés

városlakó polgártársak önkényes terrorizálása

jasszkarizás


fel nem foghatom, ebben mi az értelmes szabadidőtöltés

2014. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!