Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, akiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősötök, akiről sose gondoltátok volna, hogy lesz majd egyszer barátja/barátnője?

Figyelt kérdés
És letudnátok nekem írni, hogy miből gondoltátok ezt, hogy néznek ki,stb...
2014. máj. 2. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem érdekel az ismerőseim magánélete.
2014. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van és nem is lett neki a mai napig se, de nem is lesz soha.:D
2014. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem se lesz, nem hogy az ismerőseimnek. :D
2014. máj. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan, akin meglepődtetek, hogy lett neki? :)
2014. máj. 2. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, volt, sajnos. Nem örökké, de egy hosszú ideig nem hittem, hogy lesz neki. Azért, mert nem úgy néz ki, mint a mai ,,ideál" lányok, és ,,fura". :) Ez kettő éve volt, emiatt kezdtem kerülni, pedig tetszett nekem. Nagyon bűntudatom volt, felszínes voltam. :c Szerencsére talált magának egy fiút, és nagyon örülök nekik. :)
2014. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen van.

A külseje átlagos azt hiszem, de igazi idióta. Komolyan, nagyon súlyos esett, egy debil.

Nem is értem, hogy áll szóba vele egy lány is, pedig van barátnője.

Azért nem értem, hogy akik itt siránkoznak, azok milyenek lehetnek.

Ez is folyton számítógépezik, agykontrollra jár, játék puskával bohóckodik a barátaival...akkor milyenek lehetnek, akik ide beírnak, hogy soha nem volt barátnőjük?

2014. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem az én ismerősöm, hanem egy ismerősöm ismerőse. Barátomnak be van jelölve facebookon, de csak azért, hogy szórakozzon a kommentjein. A srác teljesen agyament, nem normális, idióta, kretén. És van barátnője, nem is az első.
2014. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem sosem lesz barátnőm, ennek oka pedig a külsőmben keresendő. Rettenetesen rondán nézek ki. Amúgy meg az előző hozzászólásokból is látszik, hogy az nem hátrány, ha az ember nem normális, ha mellette jól néz ki. Én hiába vagyok normális, ha egyszerűen olyan a külsőm, hogy taszítja a lányokat.
2014. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

16.50-es vagyok.

Utolsó: Az a srác, akiről írtam, borzalmasan ronda is egyébként. Azt azért nem tettem hozzá, mert szerintem a rondaság kisebb "bűn", mint az idiótaság. Rengeteg ronda embert látok barátnővel/baráttal...

De hogy egy idióta barmot hogy tud vki elviselni, az számomra érthetetlen.

2014. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
van, nem túl csúnya, de nem is nagy szám, ám nagyon bárgyú volt, viszont kineveltük belőle, és most lett nője nem rég, amúgy hihetetlen jó fej és jó ember, szóval megérdemli, én viszont töketlen vagyok, így egyelőre nem lesz megint egy ideig, vagy csak a ribik jutnak :P
2014. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!