Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon édeskedésnek számit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon édeskedésnek számit ha egy olyan lánynak adok karkötőt akivel ritkán találkozunk és nagyon messze lakik de bejövök neki? emlékbe mondjuk? Ez édeskedés vajon?

Figyelt kérdés
túl nyálas?
2009. dec. 25. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
aranyos. én örülnék neki.
2009. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A páromtól kaptam egy Magyar karkötőt(piros-fehér.zöld) Mindig rajtam van és rá emlékeztet :)Persze mellette a kezemen a másik számomra fontos dolog,egy Újpestes karkötő,párom persze Fradista,de ez van először is a Haza ami fontos,a Magyarok a második az Újpest! :)

És én örültem a Hungarista karkötőnek egyrészt mert életem egy részét jelképezi másrészt akárhányszor ránézek a kezemre,eszembe jut és megmosolyogtat :)

17/L

2009. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!