Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnátok nekem, hogy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok nekem, hogy hogy jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy másoknál ez hogy megy. :) Hol ismerkedtetek meg, mikor volt az első csók, bejött-e a másik vagy a belsőjébe szerettetek bele.. Köszönöm előre is a válaszokat :)
2014. máj. 3. 00:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Munkatársammal. 3 hét neten való beszélgetés után Németországban találkoztunk, akkor a 2. nap volt csók meg egyebek :P. A belsőjébe szerettem bele, külsőre egyáltalán nem az esetem amúgy, de később persze, ahogy alakultak a dolgok elfogadom úgy ahogy van mindenhogy.
2014. máj. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jégkorin láttam először a mostani barátom. Egaből megtetszett, csakhogy a srác összejött a barátnőmmel(aki tudta, hoigy bejön nekem). Egyszer találkoztunk baráti társaságban és fogalmam sincs, mi játszódott le benne, de szakított a barátnőmmel miattam. Azóta már nem vagyok jóban a barátnőmmel, mert kiderüld, csak egy hátbaszúrós "kedves" kis ember. Miután szakítottak, beszélgettünk a neten. Tegnap úgy volt, találkozunk a szomszéd városban, mert hogy amúgy is mennék, aztán mégsem mentem, mert elmaradt a programom, és ezt neki is mondtam. Erre nemsokra rá felhív, hoigy jöjjek ki a kapun. Kint várt, teljesen kész voltam, hogy felkutatott egy neki idegen helyen. Aztán eléggé "elbeszélgettük" az időt :)
2014. máj. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy iskolába jártunk 9 évig, de csak az utolsó fél évben ismerkedtünk meg szorosabban, és lettünk jóba. A lánynak volt barátja már, így én csak vártam. Eljött az érettségi. (Majd a lány szakított a barátjával, én pedig randira hívtam. És összejöttünk. Remélem így lesz.) 20/F
2014. máj. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Közös szakon találkoztunk, nekem nem jött be, abszolút nem a zsánerem(vékony és alacsony én meg a tagbaszakadt fickókat szeretem), de keves, intelligens és udvarias volt, így úgy gondoltam miért ne, ez volt másfél éve.
2014. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A neten böngésztem egyik ismerősömnek az ismerőseit nézegettem, és akkor tetszett meg. Bejelöltem, próbáltam kicsot felhívni magamra a figyelmet, ő pedig csodák csodája.. vevő volt rá! Elég hamar jött a randi, a másodikon megcsókolt, azóta együtt vagyunk.

Egyébként nekem a külseje is nagyon bejött, sőt a mai napig bejön, pedig azóta felszedett pár kilót. De a belső is teljesen rendben van, imádnivaló a srác :)

2014. máj. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:
Ezt már egyszer leírtam, nézd meg a kapcsolódó kérdéseket.
2014. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Társkeresőn ismerkedtünk össze, rám írt én pedig válaszoltam. A harmadik levél után elhívott, igent mondtam. Szimpatikus, jóképű. Belső megfog, belső megtart. Meg a külső is megfog és a külső is megtart. Megcsókolt a randi végén és ennyi volt. Azóta boldog párkapcsolatban élünk.
2014. máj. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Közös bowlingozás alkalmával ismertem meg, igazából az egész arról szólt, hogy én piszkáltam, ő meg nem szólhatott vissza. :D Aztán folytattuk az egészet MSN-en (akkor még az volt menő), sokszor jött elém a sulihoz. 1 hónapra rá moziba mentünk, úgy volt, hogy ő nem jön, de mégis jött. Sose voltam még olyan zavarban. A film kezdetétől fogtuk egymás kezét, eleinte kis puszikat adott, végül megcsókolt. Itt kezdődött a kapcsolatunk. Az elejétől kezdve bejött, aztán ahogy megismertem, még jobban megszerettem.

3 éve vagyunk együtt.

19L 21F

2014. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!