Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik számotokra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik számotokra milyen 10-ből 10 pontos nő?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Petőfinek volt 12 pontja.
2014. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Olyan NINCS.
2014. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kedves, aranyos, okos, és jó nagy csöcsei vannak formás seggel.
2014. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közepes mell,formás popsi,viszonylag vékony alkat,"homokóra alak",szép arc,viszonylag hosszú láb+kedves és nem egy prostituált.
2014. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Először is a pontozás két részből tevődik össze 6:4 súllyal: külső és belső. Ezenfelül, ha eléri a 8 pontot automatikusan kerekítem 10-re.

Képet is keressek neked Google-n?

2014. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kb. itt a lista :)


[link]

2014. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a kreol bőrűekért őrülök meg barna hajjal és szemmel. Belsőre legyen nőies, nem szeretem ezt a mai "dilis" felfogást. Lehessen vele jól beszélgetni, de egy baráti társaságban is legyen nyitott, ne kelljen kérdezni a véleményét, legyen határozott.

Meg persze legyen vevő az ágyban mindenre :)

2014. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 Köszönöm, feldobtad a délelőttömet! :D És amelett, hogy szórakoztató még igazat is mond!
2014. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
külsőleg, vagy belsőleg érdekel? mert rendszerint ritka az a csaj, aki jólis néz ki, és még rendes is. de belsőleg: eltudjak lenni vele, értékelje a humoromat, megértő legyen, ne nyafogjon, megbízzon bennem, megtudjak én is bízni benne, nem akarja, hogy körülötte forogjon a világ. külsőleg: igazából szerintem a belső sokkal fontosabb, de ha az is érdekel: formás alak, szép arc(nem a pattanásmentes arcra, hanem az arcformára gondolok) mell közepes, de felőlem kisebb is lehet az átlagnál, ha a csaj anynira jó, akkor ez nem is számít, és ne legyen azért se vékony, de ne is legyen túl duci.
2014. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 nagysandor85 válasza:
nálam olyan nincs kinek milyen az ideál.
2014. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!