Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki feltesz ide magáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki feltesz ide magáról egy képet, és értékelést kér, sokan miért így pontoznak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval nagyon sokan akik átlagosnak találnak valakit, 5-nél magasabb pontszámot adnak, sőt láttam már 8-at is. MIÉRT? Egy 10-es skálán miért nem egyértelmű, hogy az 5 jelenti az átlagot?
2014. máj. 3. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Önbizalom növelés?

Különböző ízlések?

2014. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A matematikai átlag is 5.5 de ez a skála valamennyire más. A lányok számára a tényleg átlagos pasik rendszerint 3-at vagy 4-et kapnak, a fiúk pedig az átlagos lányokat valóban többre szokták értékelni, 7-re vagy 8-ra.

Ne kérdezd miért van ez. Talán azért mert pár srác úgy gondolja, hogy a seggnyalás szexet is eredményezhet vagy azért mert a fiúk igényeik jóval kisebbek mint a lányoké. Akármelyik lehet.

2014. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 már önmagában az átlagoshoz igy különböző részeredmények kellenek valakinek jobb tetszik az illető valakinek kevésbé láttam már 10/0ás potoást is csak ritkán inkább örül jhogy az emberek elfogadóbak itt kinézet terén :D
2014. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy csak amit a lányok 3-4-nek látnak, azt mi 7-8-nak
2014. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jaguar_Warrior, ezzel a jelenséggel én még csak itt GYK-n találkoztam.

[link]

Itt pl az átlag az 5 szokott lenni, legalábbis más értelmezéssel nem találkoztam, és nekem is az a logikus.

2014. máj. 3. 10:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azért szoktam néha több pontot adni, mert aki ide felteszi a képét, az tényleg nagyon el lehet keseredve.

Nem azért, hogy rám írjon a kérdező a lakcímével, hogy menjek és dugjam meg, mert megtetszett neki a számjegy, amit írtam.

2014. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán mert a fiúknak az átlag az elérhetőt jelenti, ami az ő esetökben a felénél kevesebb. A lányok pedig válogatósabbak.
2014. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7., miért állítod be úgy, mintha a fiúk nem "válogatnának", és ők nem csak a nekik tetsző lányokkal jönnének össze? Attól, hogy valaki kevésbé elérhető, még nem lesz automatikusan vonzóbb, szexibb, szebb vagy kedvesebb.
2014. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De.
2014. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, bocsi, azt hittem, hogy nem vagy hülye
2014. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!