Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem féltékennyé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem féltékennyé a barátom?

Figyelt kérdés

Reagálás szempontjából is szeretném ha féltékeny lenne, illetve hogy tényleg szeret e :)

Srácok, ti mitől lennétek féltékenyek?


2014. máj. 3. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha megdugná egy néger. De utána szerintem szakítanék is.
2014. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem ilyenre gondoltam:D

Nem fogok senkivel lefeküdni, és nem fogom megcsalni.

2014. máj. 3. 10:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért akarod féltékennyé tenni?
2014. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret, alapból féltékenykedünk,ki jobban ki kevésbé, de mindenki féltékeny :D Szándékosan nem kellene, nehogy visszafele süljön el. Amúgy van egy módszer ami vicces is.. Nyáron strandon együtt vagytok elmegy eg ysrác mondjuk, és csak annyit mondasz barátodnak, milyen formás feneke van annak a srácnak.. Ez tuti féltékennyé teszi, ha igazán szeret :D
2014. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak egy xboxot és játssz azon a nap 24 órájában, biztos kųrva féltékeny lesz, hogy még bąszni semakarsz vele az xbox miatt.
2014. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól szeret valaki igazán, hogy féltékenykedik...
2014. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Persze értem!

Nem is arra gondoltam hogy féltékenységi rohamot kapjon vagy bármi, csak a reakcióra lennék kíváncsi. Általában észreveszem rajta ha ő is próbál féltékennyé tenni.

2014. máj. 3. 11:00
 8/11 anonim ***** válasza:
én alapból kicsit azért féltékeny vagyok, csak letagaom... szerintem nemkell féltékennyé tenni, alapból az, csak jól titkolja
2014. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Menjetek el buliba és táncolj mással is.

A tánc nem megcsalás, de elég intim dolog, hogy féltékennyé tegye.

2014. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PearlDiver ***** válasza:
Én nem támogatom a játszmázást, szerintem ne tedd féltékennyé, inkább fejlesszétek a kommunikációtokat, keressetek olyan helyzeteket, időtöltést, ahol ezek a dolgok kiderülnek.
2014. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!