Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Miért csináljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért csináljátok ezt! Valami menőzés vagy tényleg nem vagytok komplettek?

Figyelt kérdés
Itt Debrecenben szinte kibírhatatlan meleg volt egész héten,egy pólóban és rövidgatyában majd megsültem,izzadtam nagyon...a többi fiút is hasonlóan öltözve láttam(kivéve pár divatmajmot),de a lányok!30 fokban bőrkabát,farmerkabát,blézer...általában sállal,hosszú pamutpulcsival,mondom magamban ezek nem normálisak!És ami a legnagyobb vicc,hogy "alul"meg van rajtuk egy combközépig érő "nadrág" egyes esetekben :D Mivel magyarázzátok ezt?Ennyire nincs melegetek?Pedig látszik,hogy ki vagytok pirosodva és izzadtok,akkor miért nem dobjátok le azt a fránya kabátot(inkább feltűrik az ujját vállig :D)?Ez valami menőzés a részetekről,hogy még ilyenkor is csak így vagytok hajlandóak kimenni az utcára?
2014. máj. 3. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A divat
2014. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez szánalmas!:D Szerencsétlenek szétizzadják a ruháikat,nem ragad rájuk?
2014. máj. 3. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha ez a divat, így kell öltözködniük, bár egy izzad csaj nekem sem az esetem....
2014. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts.

Mindenkinek joga van úgy öltözni, ahogy neki tetszik.

El kellene már vonatkoztatni attól, hogy minden csak és kizárólag azért van, hogy nektek tetsszen.

2014. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi zajlik Debrecenben, de az biztos, hogy múltkor én is bőrkabátban jártam, pedigajd megsültem. Az ok egyszerű: éppen hazafele tartottam a koliból, és már nem volt annyi hely a táskámban, hogy belerakjam a kabátot.
2014. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanugy vagyok en is neha, mint az elozo valaszolo. Nincs hely a taskamban, de a kezemben sem szeretnem vinni a kabatot es reggel mikor elindulok huvos van.
2014. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a D? Elegem van már ebből a smiley-zásból. Kényes benyomást kelt. Magyarok vagyunk, írjunk magyarul.
2014. júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!