Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lányra mondjátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányra mondjátok azt hogy nem csúnya és milyenre hogy szép?

Figyelt kérdés
vagyis nektek van különbség?
2014. máj. 3. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nem csúnya az nem csúnya, de nem is tetszik különösebben, a szép pedig az aki egyértelműen vonzó.
2014. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
A nem csúnyára nem áll fel, a szépre feláll.
2014. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ezt mondhatja akár kedves ismerős is hogy nem vagy csúnya de olyan szép se? vagyis lehet hogy pont az én arcom nem tetszik neki?
2014. máj. 3. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy azért mondta, sőt, ha jó ismerős, akkor valószínűleg azért.
2014. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy nekem egyik családtagom mondta hogy nem vagyok csúnya de vannak szebbek, de érdekes hogy azért aki meg nem családtag vagyis "idegenek" meg azt mondják hogy szép vagyok
2014. máj. 3. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Az álagos külsejű a nem csúnya kategória, a szabályos, szimmetrikus a szép, bár ez nagyban függ az egyén ízléstől is.
2014. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de azért van egy két ember akinek nem szimmetrikus az arca mégis szép
2014. máj. 3. 21:31
 8/8 A kérdező kommentje:
bár én utálom mikor annyit mond valaki rám hogy nem vagyok csúnya, vagyis nekem az jön le hogy hát nem vagy ronda de szép se. szerintem ez inkább bántó is tud lenni
2014. máj. 3. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!