Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újra járni akar velem? De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra járni akar velem? De akkor miért dobott? Vagy csak kavarni akar?

Figyelt kérdés

Jártam egy hétig egy 16 éves sráccal. Én teljesen bele voltam és vagyok habarodva. Ő szakított az egy hét után. Talán mert még nem volt túl az előző bnőjén. Én kiborultam, nagyon szarul esett, nagyon hiányzott, stb. Szakításkor azt mondta,h legyünk barátok,és azóta már taliztunk is egyszer mint barátok, de a tali óta msnen megint olyan, mint régen. Rengeteg utalgatást tesz, és el is hívott megint talizni. Ami nagyon megragadt az az volt, h ma megkérdezte, h gyakoroltam-e a járásunk után a csókolózást (mert nekem Ő volt az első:D), mondtam,h nem, erre megkérdezte, h nem megyek-e át hozzá gyakorolni.:D:D Én erre gyors elköszöntem hogy mennem kell, nem válaszoltam, mert nem tudom, hogy érti... úgy, hogy most megint járnánk, vagy úgy, hogy csak gyakorolnánk a csókolózást. Szerintetek? Csak kavargatni akar, vagy újra járni?? Rákérdezni nem akartam,mert kicsit gázos lett volna sztem.:D nade mind1, a lényeg, hogy most mi legyen?:D Segítsetek lécci... nagyon hiányzik, de ha csak kavarni akar velem, akkor nem kérek belőle.

16/L


2009. dec. 25. 23:24
 1/1 anonim válasza:
Szerintem személyesen vond kérdőre, de úgy, hogy érezze veled nem lehet játszani. Ez a legtisztább, legcélratörőbb. Azt, hogy mit akar úgy is csak találgatni tudnánk, azzal meg nem vagy előrébb.:D 25/F
2009. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!