Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a ronda külsőm miatt minden lány elutasít?

Figyelt kérdés
Pedig a belső értékeim rendben vannak, és kezdeményezni is merek.

2014. máj. 3. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
mert nem vagy szép
2014. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"ronda külsőm miatt minden lány elutasít" - pont itt a válasz.
2014. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Milyen az a ronda külső? Zsíros korpás haj, fikás orr, rohadó fogak, és átható többhetes izzadtságszag? Mert akkor ronda lehetsz...egyébként meg...nem tudom...talán nem is egy világban élünk...
2014. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a saját kérdésedet.
2014. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az egész életedet úgy fogod leélni, hogy azt hiszed, a csajok elkerülnek, mert ronda vagy. Az igazság azonban az, hogy ha valóban egy csaj sem áll szóba veled, az azért van, mert s-ggfej vagy.

A tapasztalatom ezt mutatja.

2014. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen a külsőd? Tudsz képet küldeni magadról privátban?
2014. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3: Nem igénytelenségről, hanem rondaságról beszélünk. Mint például alacsonyság (szinte minden lány magasabb nálam), ronda arcszerkezet, hatalmas túlsúly.


5: Nem tartom magam annak, ráadásul addig szóba állnak velem a lányok pl. neten, amíg nem látnak rólam képet. De amúgy régebben még lány barátaim is voltak, szóval nem hinném, hogy annyira a belsőmmel lenne a probléma.


6: A külsőm pedig rettenetes és nem akarok senkit sem ijesztgetni vele.

2014. máj. 3. 22:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Külső ellen is lehet tenni. Én sem vagyok egy ideál senkinek, de próbálok tenni azért hogy valamit mutassak magamból. Eléggé heges az arcom és elálló a fülem, ez épp elég ahhoz hogy vissza utasítsanak a nők. Utóbbi ellen tenni sem lehet, nem úgy mint pl. a kövérséggel. Az alacsonyság ellen viszont te szintén nem tehetsz, és így leszűkülnek a lehetőségek, mert nem minden, szintén alacsony nőnek fogsz kelleni. De ha kövér és alacsony vagy, ismerek valakit akinek pont ilyen srácok jönnek be. A gond az, hogy ő már házas. :)
2014. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem kellek senkinek...... Nekem csak a füleim állnak el, szóval én is ronda vagyok.............. A lányok is annak tartanak....... 20/F
2017. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Önsajnáltató válaszoknál mindig sok pöttyöt kell tenni a mondatok végére...... Attól sokkal mélyen szántóbbnak tűnnek......


Milyen választ vársz erre? Amin tudsz, alakíts (még elálló füleken is lehet frizurával vagy akár műtéttel), sportolhatsz, magasságra is rádobhatsz optikai tuninggal (magasított cipő, öltözködés, jó testbeszéd stb.), amin nem tudsz, azt "tedd magadévá" és tanulj meg őszintén nevetni rajta.

2017. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!