Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik de nem tudom mit tegyek!?!?!?!?!?!

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki nagyon bejön, de egyáltalán nem beszélünk.

Nem merek lépni mert nem vagyok magabiztos, nem vagyok az a nádszál típus ezért félek visszautasít. Facen nem merem bejelölni és beszélgetni vele... :/ Szerintetek mit tegyek?

(Bocsi a helyesírási hibákért :))



2014. máj. 3. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2014. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tudod, van aza sablon szöveg, h osztálytárssal nem szabad járni. Deha a csávó rendes, és felnőtt gondolkodású, megminden, akk szntem beszélj vele, jelöld be! DE ne akaszkodj rá!És élőben beszélj vele, jó lehet facen is, de élőben mindenképp! Ha mosolyog, élvezi a társaságod, és legközelebb Ő jön oda hozzád, akkor nyertél, ha nem legalább megpróbáltad, egyszer élünk, ne hagyd ki! Attól meg ne félj, hogy kicsit husi vagy, szedd össze az összes erődet, és hajrá!!!
2014. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és hasonló helyzetben vagyok.

Próbálj meg valami indokkal a közelébe férkőzni, de ne valami kis piti indokkal.

Pl. segítségét kéred a háziban, vagy valamiről a véleményét kérdezed stb.

Ne Facebook-on beszélgess vele. Hidd el, személyesen sokkal jobb, és ő is jobban becsüli majd.

De ha tényleg nagyon tetszik, próbáld meg! Veszíteni nem veszíthetsz, csak nyerhetsz. Ha pedig mégsem érdeklődik irántad, könnyebb úgy elfelejteni valakit, ha tudod, hogy hiábavaló rá várni. Csalódás esetén vigasztald magad azzal, hogy még van millió más férfi/nő a világon.


Sok sikert, és kedvenc idézetemmel szeretnélek még biztatni:


"Wer kämpft, kann verlieren. Wer nicht kämpft, hat schon verloren."

2014. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Am lány vagyok és 19.

Nem igazán merek vele beszélgetést kezdeményezni, nem tudnák mit mondani :/

2014. máj. 3. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szard le, elfut előtted a ló, és felkapja 1 másik csaj.
2014. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3

Büdös náci.

2014. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel álljak elé? Mit mondjak. Nem sok időm van lépni vizsga után úgyse látom majd... :(
2014. máj. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!