Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok magatokban arról a fiúról, aki azt mondja nektek, hogy tetszik, szívesen megismerne, (esetleg randira is elhív), de nem jön be nektek?

Figyelt kérdés

örültök azért?:)


nem gondoljátok, hogy "jajj, de ciki"?


2009. dec. 26. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jót tesz az egónak.:D
2009. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de mondjuk aki folyamatosan ezt hallja, annak nem unalmas egy idő után, főleg ha egy olyan fiú megy oda, aki nem tetszik a lánynak?
2009. dec. 26. 00:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi ciki nincs. Ha udvarias volt, nem pedig bunkó, akkor értékelem, hogy odajött. Sokan oda se mernek jönni. Én tuti nem tartanám gáznak, és még viccből se érzékeltetném vele ezt. Sokan jöttek már oda hozzám, de normális embert még nem küldtem el rondán, csak azért, mert nem jön be a külseje.

19/l

:)

2009. dec. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
örülnék, ha több olyan fiú lenne, aki oda merne menni a lányokhoz...nem tudom mitől féltek!! ha nem tetszel a csajnak azt észre fogod venni és akkor viszont hagyd is. ha meg tetszel neki akkor te leszel a legcukibb srác és örülni fog h odamentél :P
2009. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem gondolom h ciki.. de nemis örülök neki hogy egy olyan lóg a nyakamban akire én nem úgy nézek.. mert tény h idegesítő. De ilyenkor megértőnek kell lenni!.. menj el a randyra.. de közöld vele h csak barátok legyetek.. vagy utalj rá h mennyire nem akarod elveszíteni mint barát..
2009. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

miért is lenne ciki?? legalább akik mernek azok nyernek... m ha több helyen próbálkoznak egyszer csak egy igazán jó nővel rendelkeznek majd... akik mg nem mernek azoknak a végére csak a maradék jut...

csajsz14

2009. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
megdobja az egomat =)
2009. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elkezdek parázni,hogy a rohadt életbe,hogy fogom úgy lekoptatni,hogy ne bántsam meg szegényt :S Volt már erre példa... Az illető sajnos nem értett a szép szóból,úgyhogy muszáj voltam durvábban a tudtára adni,hogy hagyjon békén :( Pedig én nem akartam megbántani.Na mind1.
2009. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem ciki,szerintem minden lánynak/nőnek jól esik,ha azt mondják,h szép vagy ha elhívják valahova.

Az igaz mondjuk,hogy néha ott a rossz oldala,hogy hogyan utasítsam vissza...

2009. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

természetesen örülünk, de finoman visszautasítjuk( a bunkó ...-ák nem túl finoman, de velük nem is érdemes kezdeni)

és nem gondolom h "jajj, de ciki". Lehet h a srácnak , aki nekem tetszik én nem jövök be..........

16/L

2009. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!