Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy pasi felhív a lakására?

Figyelt kérdés
Egy tapasztaltabb barátnőm azt mondta, hogy ez egyértelmű azzal, hogy rám akar mászni. A pasi 26 én meg 16 vagyok. És kérlek ne gyertek azzal hogy milyen fiatal vagyok hozzá. Köszönöm előre is a válaszokat.
2014. máj. 3. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Be szeretné vágni a hancúrlécét a nedves puncidba. :D
2014. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 GVivi ***** válasza:
100%
le akar fektetni...
2014. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

De könyörgöm kislány, ezaz alap probléma, hogy k***úrvasok hozzád képest.

És azt elnézem h egy 16 éves lány szerelmes, odáig van egy 26 évesért, nadehogy egy 26 éves férfi egy 16 éves kislányért az már nem normális dolog.


egyébként csak friss puncira vágyhat a kis perverz.

2014. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg akar nyomni
2014. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valszeg tényleg dugni akar, de nem feltétlenül.

Én pl első randin sose fektetem le a lányt, mondjuk, hogy elvből, de nem is viszem fel magamhoz.

Ha valamilyen okból mégis fel kéne hoznom, valóban félreértésre adhat okot(kvázi a lány, ha belemegy, azt jelzi, hogy benne van a hancurban).

2014. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már többször találkoztunk, csak régebben
2014. máj. 3. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak meg akarja mutatni a bélyeggyűjteményét. Én mindig ezt teszem

23/F

2014. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!