Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne egy barátotokról, hogy homoszexuális? És abban az esetben, ha azt is megmondaná, hogy szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Lányok és fiúk válaszára is kíváncsi vagyok, így legyetek szívesek adjátok meg a nemeteket, esetleg a korotokat is.
2014. máj. 6. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy bocs, én másik kapura játszok.

19/f

2014. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem zavarna, csak próbáljon kiábrándulni belőlem. F
2014. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem túl valószínű, hogy ez megtörténne ( mármint az, hogy szerelmet vall ), ugyanis, ha már érez irántam valamit, ismer annyira, hogy tudja, ez nem fog összejönni.


Ha pedig mégis megtörténne, megpróbálnám minél udvariasabban visszautasítani. Egyébként meg nagyon szomorú lennék. Ezzel valószínűleg a barátságunk is megromlana, bármennyire is próbálnék ugyanúgy viselkedni, mint a vallomás előtt, neki minden bizonnyal kínos lenne, és nem tudna már olyan könnyeden viselkedni a közelemben.


18/l

2014. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Egy volt osztálytársamról kiderült. De mivel lány, pont nem annyira belém lett szerelmes, hanem egy tanárnőbe :) én néztem egyet, de ennyi, nem gondolok most sem róla semmi rosszat. Ő nem a felvonulós exhibicionista típus.

24f

2014. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!