Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már barátnőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már barátnőtök?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor mit gondoltok mért nem?
2009. dec. 26. 23:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, szerintem a heteroszexuális beállítottságomnak sok köze van ehhez:DDD

17/L

2009. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

21/F


Igen volt, és most épp a 19.-ikkel vagyok. Azt hiszem örökre ez a szám marad meg. :)

Volt nekem is olyan időm mikor még nem volt barátnőm (ki hitte volna :P), de akkor azért nem volt, mert én a tipikus "jófiú" kategóriába tartoztam.


Gooombaaa

2009. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Én am 17éves vagyok elég csúnya és kövér, de mindeki szeret és jóban vagyok a lánnyokal, mert álítólag nagyon rendes vagyok, de senki nem akar tőle komolyabbat, mint a barátság

És ezt nem értem h. miért!?

2009. dec. 26. 23:23
 4/23 anonim ***** válasza:

Tehát rendes arc vagy, csak nem vagy macsó. A kinézetet lehet alakítani ha akarod egy kis sport, és odafigyelés...


Gooombaaa

2009. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom azért mert nagyon rendes vagy velük.

Tanács: sz@rd le őket, bunkózz, nagymenőzz, legyél pofátlan.Ez bejön nekik - általában

2009. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Jah, ezt lefelejtettem: Az ember olyan lény, amely sokat törődik a külsőségekkel.
2009. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Egyszer volt 15 éves koromban... sokszor megbántam már.

19/F

2009. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kössz a válaszokat!

Nem tom mi lesz talán szilveszterkor csak sikerülne már valakivel valamit összehozni:D vagyis remélem.

2009. dec. 26. 23:28
 9/23 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem választ adni:


Nem.Minek?

2009. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Mi az h. minek???? Annak h. legyen egy ember aki igazán szeret és akit te is igazán szeretsz és hogy legyen egy párod.

Nem lehet mindenki olyan otthon ülős, mint te akinek a World of Warcraft karaktere a legfontossabb a világon:S

2009. dec. 26. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!