Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Úgy gyakorolnám veled a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Úgy gyakorolnám veled a csókolózást" - ez mit akar pontosan jelenteni?

Figyelt kérdés

1-2 hete jártam egy sráccal, aki egy hét után dobott. Azt mondta, hogy még nem áll készen egy újabb kapcsolatra (mert a járásunk előtt pár nappal szakított vele a volt bnője). Én teljesen összetörtem, mert szerettem, és még most is szeretem. Azt mondta, hogy legyünk barátok, és azóta egyszer már taliztunk is barátokként. A tali óta olyanokat ír msnen, amiket egy barát nem ír. Ma pedig írta msnen, h "úgy gyakorolnám veled a csókolózást" (mert én még kezdő vok:D), és megkérdezte, h benne vagyok-e. Azt válaszoltam, h oks. De nem tudom, h ez most mit jelent? Azt, hogy újra járunk, vagy azt, h csak gyakoroljuk?:D

16/L


2009. dec. 26. 23:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Az adott helyzetben gáz lett volna megkérdezni, hogy ez mit is takar (járást v. sima korepetálást:D).
2009. dec. 26. 23:16
 2/9 Andrewka ***** válasza:
53%

Pedig jobb lett volna ha megkérdezed. Lehet csak a tested kell neki, sőt szerintem valószínű.


22/f

2009. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent járást, valószinűleg csak próbálja kiélvezni a helyzetet, ami nem feltétlenül rossz, de akkor ne is várj többet tőle.
2009. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Én nem szoktam a lány barátaimmal csókolózni. Meg a fiúkkal se, persze.

csók=túl a barátságon

2009. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

21/F


Szerintem most laza/nyitott kapcsolatot szeretne, tehát gyakorlást jelent. De ha valaki mással is kezdenél, akkor arra tuti féltékeny lenne. Tehát vonzódik hozzád, csak még az előző kapcsolatból nem lábalt ki teljesen. Egyenes út visz felé, csak még egy kicsit türelmesnek kell lenni vele.


Gooombaaa

2009. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A pasik csak kiasználják a nőket. Csak szexelni akarnak. Ha felelösséget kell vállalni futnak mint a nyulak.

Azt mondja h csókolozni akar, amikor ott lesz meg a bugyidba fog matatni, aztán felcsinál s otthogy.

Ne add el a tested. Akard hogy tiszteljen. Különben csak egy húsdarab leszel. Egy kellék.

2009. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Húha.:D Utolsó válaszoló, Te nagyon bírod a fiúkat :D Ő nem olyan, és én sem vagyok olyan, hogy ezt tehetné:)
2009. dec. 27. 12:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem az utolsó válaszoló vagyok, de hidd el nekem: _minden_ fiú _olyan_. :)

Így kell őket kezelni és elfogadni. 28/n

2009. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik.

Halkan megjegyzem h nőkből is vannak ilyenek, nem is kevesen.

Mindkét nemből sokan vannak, átlagban sztem egyik sem jobb mint a másik.

19/F

2009. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!