Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy sráccal szeretnék találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal szeretnék találkozni de ő nem válaszol arra a kérdésemre hogy mikor és hol találkozunk. Állítólag én is tetszek neki de valahogy az az érzésem hogy nem akar velem találkozni. Mit tudok ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Sarokba szorítod, az oldalához nyomsz egy sokkolót, majd megfenyegeted, hogy találkozzon veled. Végül szívélyesen csevegve elindulsz vele a randira.


Igazság szerint, ha nem akar veled találkozni, akkor nem tudsz mit tenni, bele kell törődnöd.

17/L

2009. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy túl félénk, vagy nem gondolja komolyan. Próbáld meg még egyszer, konkrétan hívd el valahová, helyet, időt, mindent megbeszélve. Ha megint leráz, érdemes rákérdezni, miért csinálja ezt. Ha kitérő választ ad, hagyd a fenébe (szerintem).
2009. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj nekem egy privátot, velem könnyen lehet találkozót megbeszélni (bár nem a következő 2 hétben, de utána mindenképp :))
2009. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy itt teszi fel azt a kérdést hogy "Szerintetek hova vigyem el a csajt? A tesco jó hely szerintetek?" XDD Félre a viccel ha konkrétan rákérdeztél és nem adott választ akkor ne suhanj el felette. Kérdezd meg hogy akar-e veled találkozni stb. Szerintem neked is jobb ha tudod hogy álltok.
2009. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!