Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiverte nekem egy csaj....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiverte nekem egy csaj. Szerintetek ezek után is csak a haverjának tekint? 14/F

Figyelt kérdés
Az egyik csaj iskolatársammal, aki 14 éves, suli után elmentünk moziba. A mozi után megbeszéltük hogy este 6 óra felé dumálhatnánk egy kicsit. Találkoztunk egy parkban, és elkezdtünk a szexről beszélgetni. Aztán megkérdeztem tőle hogy kiveri-e nekem. Mondta hogy jó, és arrébb mentünk egy bokorhoz. Elkezdte nekem csinálni, és el is élveztem. Egy kicsit a kezére is ment. Szerintetek ezek után lehetünk ugyanúgy "haverok", vagy akarhat-e tőlem valamit? Mert én nem vagyok szerelmes belé :S
2009. dec. 26. 23:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

21/F


Mit ne mondjak, az én időmben ezért a kérdésért üldöztek volna engem 7 határon túl is!

Szerintem kérdezd meg tőle...


Gooombaaa

2009. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el te, jó-e vagy rossz, de a csaj elég könnyűvérűnek tűnik. Mások ezt szakadt ribancnak is nevezik.

Mozi után romantikus esti séta a parkban... Holdfény, csillagok...

Srác: Kivered nekem, Júlia?

Csaj: Hogyne, Rómeó!


Szerintem lehettek haverok, ha a csaj komolyan akarna valamit, nem verné ki neked azonnal.

2009. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

Elég érdekes, az biztos... De ha minden ilyesmire kaphatóak a lányok, én is leveszem a társkeresőkön 17-19-ről a korhatárt 14-15-re.

20/F

2009. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is kérdezd meg, hogy mit akar. Ha poénból csinálta a kezébe is adhatod még párszor...:)
2009. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%
Én azt mondanám: figyelj, jó volt múltkor. Most leszopni nincs kedved? Aztán jön utána a dugás, anál, szóval csak így humorból.
2009. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha erkölcsileg nincs ezzel bajod, és ha nincs barátnőd, neki meg pasija nincs, akkor meg lehet játszani valóban egy csak szex-kapcsolatot. Ha jó az ágyban, akkor ez jó tud ám lenni!
2009. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem szerelmes beléd. De az nincs kizárva, hogy többet akar tőled. Mármint több szexet.
2009. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Szerintem lefeküdni biztos hogy nem fog velem... Ez is csak úgy "kíváncsiságból" jött.
2009. dec. 27. 00:02
 9/29 anonim ***** válasza:
Ez azért már na...Ha az én időmben tettem volna ugyanezt, akkor simán kinyúvasztottak volna már mind itthon mind a haveri társaságba! Ezek után haverok? Hááát nem tom... Viszont egészségedre!
2009. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
48%
Komolyan mondom, kíváncsiság. Jó móka. Majd kipróbálom az egyik haverlánnyal, hogy milyen, mikor nyeli a fekáliám. Kíváncsiságból.
2009. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!