Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok vagy mégse? (:

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok vagy mégse? (:

Figyelt kérdés
Üdv. Szóval 17 vagyok és felmerült bennem ez a dolog. Voltam már csajjal is de úgy vonz h egy sráccal is (:. Valószínüleg 1-2 év alatt letisztázódna ez bennem de már meguntam az állandó kétségeimet (:
2009. dec. 27. 04:15
 1/9 anonim ***** válasza:
legfeljebb biszex vagy szerintem. de ezt neked kell tudnod nem nekünk.
2009. dec. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja ez így van (: mondjuk még nemaludtam és after partira megyek fél óra múlva aztán déltől melózom :D... Szóval majd holnap írok vmi okosat (:
2009. dec. 27. 04:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak kamaszkori kíváncsiság.
2009. dec. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges.De pl Lányokból is a kicsit fius alkatú, személyiségű lányokat szeretem... Ez nemtom jelent e vmit vagy csak annyit h a fius lányokat szeretem és kész :D
2009. dec. 27. 04:44
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem meleg vagy. És akkor mi van? Élj úgy, ahogy neked jól esik. Ennyi.

35/N/hetero.

2009. dec. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy a fiús csajokat szereted, annak nincs köze a szexuális beállítottsághoz. Szimplán csak ők jobban bejönnek neked, mint a csillivilli cicababák.

Egyébként meg idővel úgy is kialakul a dolog.

Érzelmileg is vonzanak a pasik? Tehát tudnál járni egy pasival? Átölelni, megcsókolni? Vagy csak a szex érdekel? Mert ha utóbbi, akkor 100% hogy hetero vagy. Csak kicsit perverz. ;)

2009. dec. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen bi vagy.

Nekem is van egy új osztálytársam és kétséges hogy most ki iránt érdeklődik de én eldöntöttem:D

2009. dec. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Érzelmileg is vonzanak a pasik? Tehát tudnál járni egy pasival? Átölelni, megcsókolni? Vagy csak a szex érdekel? Mert ha utóbbi, akkor 100% hogy hetero vagy. Csak kicsit perverz. ;)"


Érzelmileg vonzanak, de megcsókolni. Magam sem tudom, ez csak élesbe derülne ki úgyérzem...

2009. dec. 27. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem ,hogy fél év alatt tisztázódik bennem a dolog de sajnos nem :D Így most már haveroknak is elmondtam hogy bi vagyok és elég jól vették
2009. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!