Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem első látásra? Hiszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra? Hiszel benne? Megtörtént veled? Elmeséled? ;)

Figyelt kérdés
Velem már megtörtént. Először nagyon jó érzés, csak utána szenvedünk. Én egyszer kimentem a családommal nyaralni Bulgáriába. Szokás, hogy este elmegyünk ide-oda sétálni. És volt egy olyan kisebb épület, ahol 3D-s filmeket vetítettek. De tényleg nagyon pici volt, kb 20-30 férőhelyes. De amikor odaértünk, és megláttam azt a fiút, aki a pénztárban ült..:$ Erre igaz: "Szerelem első látásra". Csak az én kedvemért minden nap elmentünk oda és csak az én kedvemért az összes filmet megnéztük.De nem mertem megszólítani, pedig jól megy az angol..Kár..mert az utolsó 4 napban leváltották. Amikor hazajöttünk, az volt az első, hogy a neten rákerestem..semmi. Azóta már elfelejtettem, hogy hogy néz ki. | Szeptemberben jött egy új fiú az osztályunkba, és amikor először megláttam a suliban a szekrényeknél..kb egy negyed óráig csak őt néztem. Erre is igaz: "Szerelem első látásra". De nem csak az...a bulgár fiút láttam meg benne. Szerelmes lettem abban a pillanatban. Már fél éve az osztálytársam, és még egyszer sem szólt hozzám, de van olyan lány, akit már randira hívott...azóta próbálok csak felejteni és várok egy olyan fiút, aki tettszik, és ez kölcsönös is. Elmeséled a Te "Szerelem első látásra" történetedet? ;)
2009. dec. 27. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én jártam így. Barátnőmmel sétáltunk, megláttam valakit, képtelen voltam felfogni, hogy ilyen létezik. Én sokat beszélgettem vele, jó barátok lettünk, több nem alakult ki köztünk, pedig szerelem volt :):):)
2009. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már volt .

Leszólítottam ...Összeismerkedtünk és összejöttünk (:

2009. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt. Csak volt egy apró probléma...a srác 14 volt, én meg 17..gimiben, elsős volt. Amikor megláttam, megálltam,bámultam és azt mondta,"ki ez? Nekem ő kell". Szépen lassan megtudtam róla dolgokat, aztán felvettem msn-re. Szegénykém persze beijedt, mert nem volt még barátnője,pláne ez az erős kezdés egy idősebb lánytól..szóval nem lett semmi belőle, bár majdnem 2 évig szerettem..viszont szereztem egy jó barátot,akivel még a mai napig beszélünk néha. Szóval ennyit megért. Tudtam egyébként,hogy fiatal hozzám, de valahogy nem bírt érdekelni, mert nagyon szerettem.

21/L

2009. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Repülőn, reptéren :( Soha többé nem láttam.
2009. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerelem első látásra? Hiszel benne vagy besétáljak mégegyszer? :D
2009. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Persze hogy hiszek.de inkább enm mesélek. :(

Rossz lett a vége.Egy jó BARÁTNŐT elveszítettem miatta.

Maradjunk ennyibe.

2011. júl. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!