Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire számít, hogy ki vette el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Lehet olyan, hogy érzelmileg nem jelent sokat? (kapcsolatról van szó, nem alkalmi szexről) Vagy mindenképp meghatározó élmény, emlék marad? Illetve mennyire tudjátok érzelmileg elfogadni, hogy a lánynak, mégha valamivel idősebb is, volt már néhány kapcsolata (nem tudjátok mennyi)?

Nem azokra gondolok, akik prostival vesztették el, illetve elsősorban 20 felett "átesettek" véleménye, tapasztalata érdekelne.



2014. máj. 12. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

az egész párkapcsolat aminek során elvesztettem, igen emlékezetes.

az meg nem zavar, hogy ha egy lánynak volt több kapcsolata

2014. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 04-71 válasza:

Én ugy voltam ezzel, h az 1. az első!! Nem játék! Uh azzal is veszetettem el, akit tényleg érdemesnek tartottam rá és nem 2 hét után volt! Jaa ő is szűz volt akkor még. Az előélet nekem nem számított volna.

16/f

2014. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!