Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet felhívni egy 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felhívni egy 30 év körüli nő figyelmét?

Figyelt kérdés

Olvasd végig kérlek!


Hogy lehet felhívni egy 30 év körüli nő figyelmét, ha csak rövid kalandozás a célom? Már párszor előfordult, hogy úgy vettem észre, mintha egy-egy nő közeledni akarna, de az is lehet, hogy csak belemagyaráztam a dolgot, ezért nem is akartam lépni. Meg nem is tudtam mit. A lényeg, hogy hogy hívhatnám fel DISZKRÉTEN a figyelmüket arra, hogy lefeküdnék velük? Persze semmi többet nem akarnék, mert 21 vagyok, így az nagyon fura lenne, de szívesen kipróbálnám néhányukkal.


Korombeli lányokról még le is tudom beszélni a bugyit némi alkohol segítségével, de ilyenre nem lesz lehetőségem 30 körüliekkel. Vagy mégis lehetne?


2014. máj. 12. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:

hali :)

18 múltam és nekem is hasonlóak a céljaim. Szeretnék én is egy 30-as nőt .

Hasonló helyzetben vagyok mint te. Én is diszkréten szeretnék közeledni, ugyanakkor én is le akarnék velük feküdni, de komolyabbat nem. Egyelőre nincs konkrét tanácsom csak gondoltam szólok, hogy ez engem is érdekelne. Talán annyi, hogy próbálj velük bármilyen kapcsolatba kerülni. Aztán hátha lesz valami.

2014. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!