Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szerelem egy kémiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelem egy kémiai reakció, akkor miért vagyunk szerelmesek több éven át reménytelenül, olyan emberbe is akár, akit évek óta nem láttunk?

Figyelt kérdés
Pl az én esetem. Egy éve nem láttam az illetőt, de azóta is szerelmes vagyok belé. A kapcsolatot sem tartjuk. Na most, ha a szerelem pusztán kémia, akkor miért nem múlik el egy év után sem, ha nem érintkezünk, ergo nem jön lére a reakció?
2014. máj. 17. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

De létrejön reakció, mert folyamatosan agyalsz rajta, ezzel megerősítve azokat az idegkapcsolatokat, amik az őhozzá fűződnek.


Ha tudatosan figyelsz arra, hogy ne gondolj rá többet, akkor idővel elmúlik.

2014. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Mert tudhatnád, hogy azok akik kémiai reakciónak pampogják a szerelmet, soha a büdös életbe nem élték át. Te viszont igen tuti az vagy, hiszen erre rájöttél, hogy mekkora kamu ez a kémiai reakciós szöveg:D
2014. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?
2014. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semeddig. Csak behülyített, aztán lelépett. Nem volt abszolút semmi, csak tette nekem az agyát, meg egyszer csókolóztunk.
2014. máj. 17. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem volt szerelem.
2014. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
valóban nem volt, mert még a mai napig az.
2014. máj. 17. 22:54
 7/7 anonim válasza:
Én is így érzek. De elgondolkodtam már azon, hogy lehet már csak a közös emlékeket, az emlékét szeretem, csak az hiányzik annyira.
2014. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!