Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha huszonévesen sem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonévesen sem volt még egy lánynak barátja, akkor a férfiak (és úgy mindenki) szemében selejtnek számít?

Figyelt kérdés
Azt gondolják, hogy biztos valami gáz lehet vele, hogy nem kell/kellett senkinek?
2014. máj. 17. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezt nem jelentem ki senkiről, amíg nem ismerem meg
2014. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem így működik :)26/f
2014. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül,attól függ milyen személyt kérdezel meg erről.A normálisokat egyáltalán nem fogja érdekelni ez a dolog,se előny se hátrány.

Bár mondjuk nálam még akár előny is lehetne,mivel nekem sem volt még barátnőm idáig sajnos... :/

22/F

2014. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem selejt az illető, csak nekem az a tapasztalatom, hogy nagyon nehéz az ilyen lányokkal. Egyrészt mocskosul zárkózott és önbizalomhiányos a legtöbbje, másrészt meg ha egy (valószínűleg) hozzá hasonló, csendesebb (esetleg külsőre is átlagosabb) srác próbálkozik, akkor a többség elhajtja. Nem is tudom megszámolni, hány ilyen lánynál próbálkoztam, akiknek a legtöbbje nyafogott, hogy senkinek sem kellenek, voltak olyan súlyosan önbizalomhiányosak, hogy száz év alatt se lehetett volna lelket verni beléjük stb., de náluk se mentem semmire, pedig nem vagyok se ronda, se bunkó. Ja és nem csak a férfiakban kell ilyenkor keresni a hibát, legtöbbször az ilyen lányok saját maguknak sem adják meg az esélyt a normális ismerkedésre, csak sopánkodnak (tisztelet a kivételnek).
2014. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4

100%ban igaz!

2014. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!