Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen tipusu lány jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen tipusu lány jön be inkább nektek?

Figyelt kérdés
Úgy Értve,hogy bejön nektek olyan csaj aki rocker vagy esetleg hippi? vagy csak a kimondott nőies csajok tetszenek nektek?

2014. máj. 17. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A rockerekkel nincs bajom, a hippikkel annál inkább. Nem feltétel, hogy kimondott nőies legyen.
2014. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hippi
2014. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nőies.
2014. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem baj ha rocker de tartsa meg a nőiességét. A hippi sztem kifejezetten ratyi
2014. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösz az eddigi válaszokat -még jöhetnek- igazából én rocker vagyok és kiváncsi voltam,hogy egy rocker csaj is lehet szép :)
2014. máj. 17. 22:46
 6/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Nehéz elmondani. Nem szeretem stílus alapján beskatulyázni. Legyen egy kicsit minden, de konkrétan semmilyen, legyen egyéniség.

Zenében, ruházkodásban teljesen mindegy, milyen (jó, velem mondjuk ne akarja mindenáron azt hallgattatni, ha magamtól nem teszem). Inkább a felfogása a lényeg, a világnézete, gondolkodásmódja, viselkedése, stb.

Szóval igen, lehet egy rocker lány is szép.

2014. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nemfelszínes és nem anyagias típusú lány jön be. Csakhát ez olyan mint az okos rendőr - a mesében létezik
2014. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindegy, csak ne kelljen 5 randi mire dugunk :D
2014. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!