Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok néha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok néha a volt barátommal, ha már nem rágódok annyira a dolgon?

Figyelt kérdés

Még március végén lett vége egy 1,5 hónapos kapcsolatnak.

Már nagyon sok mindenkinek beszéltem erről, kibeszéltem.

Sokat hibáztattam magamat, hogy lehettem volna jobb is, de egyre nyilvánvalóbbá vált, ahogy végiggondoltam, hogy ő alig akart tenni azért hogy működjön, nem hiányolta a társaságomat 1 hétig pl. Én meg mindenben alkalmazkodtam, utaztam hozzá, stb.

Nekem talán csak annyi "bűnöm" volt, hogy tapasztalatlan voltam, és nem akartam gyorsan beleugrani dolgokba, nem is éreztem úgy. De nem is kaptam rá valami sok időt a testi-lelki összecsiszolódásra. Zavaros az egész. Még egy fontos eseményt is végigcsinált velem 1 nappal a szakítás előtt, ahol mindenki látta hogy én vagyok a barátnője.


A lényeg, hogy szerencsére egyre kevesebbszer gondolok fájdalommal a dologra, egész jókedvű vagyok sokszor, néha elönt a stressz, lehet hogy az érettségi miatt is, és sokszor (tegnap is) azt álmodtam, hogy beszélgetek vele, és álomban egész máshogy, mint akkor. Nem hoz fel hülyeségeket, hogy "megront" engem, meg nem kérdez abszurd dolgokat. Lehet hogy még nem léptem túl teljesen, és az álom megszépíti a jellemét? Ébredés után ilyenkor egyből görcsöl a hasam, és egész nap alig van étvágyam. Idegesítő.


Köszi annak, aki elolvassa, és megosztja véleményét. :)

Az előzményeket nem akartam ilyen hosszan ecsetelni, kijött belőlem



2014. máj. 18. 00:56
 1/2 anonim válasza:

sya velem is volt már ilyen.. több hetekig vele álmodtam :)

igen lehet róla szó hogy nem léptél még tovább rajta..

rosz-nak rossz de egyszer úgy is el maradnak az álmok :) észre se veszed

15/l

2014. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PearlDiver ***** válasza:
A tudatalattidért nem vagy felelős :) azt álmodod ami épp előkerül az emlékeid közül, és kap valami tök random történetet.
2014. máj. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!