Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha bűntudatom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha bűntudatom van ezek után?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottam a párommal. A kapcsolatunk elején nem volt semmi gond, de már akkor érzetem, hogy ő jobban szeret, mint én őt. Próbáltam változtatni a dolgokon, több programot csinálni vele. Ő viszont nem az a típus, aki szeret szórakozni, kimozdulni, inkább otthon ül a szobában. Nekem viszont szükségem van arra, hogy kimozduljak a lakásból, képtelen vagyok egész nap a lábamat lógatni. Ebből aztán egyre több vita lett, elkezdte a féltékenykedést is. Hamar kiderült, hogy tökéletese ellentettjei vagyunk egymásnak. Velem tervezte a jövőjét, én viszont nem tudnám leélni vele az életemet. A szakítás mellett döntöttem. Nagyon nehéz volt, mert szeretem, de már nem vagyok belé szerelmes. A minap beszélt egyik barátnőmmel és neki sírt, hogy kb zombi lett miattam, egész nap rám gondol, nagyon szeret és vissza akar kapni. 2 hete elkezdtem randizgatni egyik nagyon régi ismerősömmel és ezt a volt párom is megtudta. Barátnőmnek pedig elsírta a bánatát, hogy ő ezt nem tudja feldolgozni, hogy én ilyen hamar túlléptem rajta. Lelkiismeret furdalásom van most miatta, hogy fájdalmat okoztam neki, de ha vele maradok, akkor azzal magamnak okoztam volna fájdalmat. Mit lehet tenni ilyen helyzetben? :\


21/L


2014. máj. 18. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Szerintem jól döntöttél. Ha később szakítasz, még jobban fájt volna neki.
2014. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andrea Henrietta ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz, de jól tetted, hogy szakítottál. Később még roszabb lett volna. És hogyha nem vagytok egy hullámhosszon, akkor teljesen érthető, hogy nem találtátok meg az összhangot. Mindenki olyan társat kell találjon magának, amilyen illik hozzá. 2 ember hiába szereti egymást, hogyha ez a kapcsolat tönkre teszi mindkettőjüket. Mert gondolom neki sem lehetett jó, hogy te folyton menni szerettél volna ő pedig csak ücsörgött a szobában. Ezt ő is be kell lássa. De mindenképp jól döntöttél. Később csak roszabb lett volna, és a felgyülemlett keserűség sem segített volna.
2014. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól döntöttél. Nem szabad az ő fájdalmát magadra venned. Lesz még ilyen az életben. A társkeresés erről szól. Kipróbálunk egy két fiút/lányt/valaki mindkettőt és mérlegelünk, hogy ez nekünk megfelel e? Ha nem akkor jöhet a következő, ha igen, akkor vele maradunk. Legalább is egy darabig.

A srácnak el kellene fogadni, hogy nem voltatok összeillőek.

Lépjen tovább ő is. Ha pedig nem tudja méltósággal viselni ezt az egészet, akkor egy looser.

2014. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!