Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás, vagy normális az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás, vagy normális az, hogy ha a barátom (4 hónapja vagyunk együtt) elhív magához, "elvárom" hogy elvigyen és haza is jutasson, és ne nekem kelljen erről gondoskodni?

Figyelt kérdés

Lenne még egy-két dolog, amit szívesen megbeszélnék valakivel. Kinek írhatok? :)


18/L


2014. máj. 18. 11:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
67%
nem normális. fogadj sofőrt királylány!
2014. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Hát attól fugg. Ha nem állandóan csinálod vele ezt akkor jo, de ha igen szegeny egyvido után sofőrnek fogja magat érezni. Nekem irhatsz nyugodtan:)
2014. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
82%
Nalam ez termeszetes, en mindig hazakisertem a baratnomet, bar nem tudom, hogy elvarte-e.
2014. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy elvárom, inkább csak jól esik. Elmentem én hozzájuk többször is, meg haza is jöttem nélküle. Csak most sehogysem tudtam volna megoldani (több mint 2 hete nem találkoztunk) és kiután elhívott megkérdezte, hogy és hogy megyek haza?! Pedig ő megtudja oldani...
2014. máj. 18. 11:10
 5/38 anonim ***** válasza:
távolság?
2014. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

Engem sokszor kísértek haza a srácok és jól is esett, mondjuk soha nem kértem.

Ha esetleg nincs más választás, akkor szerintem kérheted nyugodtan ...

2014. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
34%
Az előző barátom kb 20 km-re lakott tőlem. Saját autója van, szóval megtehette volna, hogy eljön értem meg haza is vigyen. Soha nem csinálta meg...Busszal mentem le és azzal is jöttem haza egyedül. Nekem is jól esett volna, ha néha hazahoz vagy eljön értem, de nem. Nem vártam el, nem vagyok hercegnő, hogy engem furikáznia kelljen. De azt sem várhatta, hogy majd mindig én fizetem az oda-vissza utat hozzá. Bár ha elvitt valahova kocsival a benzint ki kellett fizetnem... :D
2014. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
57%

Egy fiunak illene/kötelessége lenne hogy haza kísérjen, elvégre neki kell megtartania a barátnőjét. Ha azt szeretné hogy elmenj hozzájuk illik elmenni és hazakísérnie. És nem azért mert muszáj, hanem mert ezzel is azt jelezve hogy igenis fontos vagy neki, látni szeretne az utolsó pilanatig, ami téged is, és őt is jó érzéssel tölt el.

Legalábbis én igy vagyok vele.

2014. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Ja és. Nyugodtan írhatsz szivesen meghallgatlak és segítek ha tudok.
2014. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

aranykr!

Ez az, hogy én is így gondolom.. Nem vagyok én hercegnő, nem kell kinyalni a seggem, csak jól esne, ha érezném, hogy fontos vagyok neki, és figyel rám.

2014. máj. 18. 11:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!