Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a legobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a legobban jöjjek ki a dologból?

Figyelt kérdés
Van egy pasi...ő a legjobb haverom!Én viszont egy ideje többet érzek iránta.Félő, hogy ő nem igazán viszonozza az érzéseimet.Ha oda állítok elé és megmondom a szemébe, ami a szívemet nyomja nem csak az a gáz, ha annyit mond, hogy "bocs, de én meg nem" hanem, hogy a haverság is teljesen kihülhet...vagy h is fejezzem ki magam...nagyon jó lenne pár tanács, hogy mit csináljak..várjak míg ő lép? vagy kockáztassak lesz ami lesz alapon?
2009. dec. 29. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
jol gondold meg vagy nyersz egy szerelmet vagy elveszítesz a barátot
2009. dec. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy veszíted el! A pasik nem úgy gondolkoznak, mint a csajok, hogy jajj neki bejövök, akkor én inkább kerülöm. Nektek ettől nem kell félni. Szóval csak nyugodtan mondj el neki mindent. Remélem ős is ugyan ezt érzi irántad, szóval sok sikert! :D
2009. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el, de óvatosan. Ne rohand le ezzel.

Mondd meg, hogy egy ideje már többet érzel iránta, és gondolkozzon el, ő mit érez. Aztán adj neki időt is, hogy tisztába jöjjön az érzéseivel.

2009. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok. nekem a legjobb fiú barátom így "vallotta be" h : te nem gondoltál arra,h köztünk több is lehetne mint barátság?


ez sztem abból a szempontból könnyebb,ha nemet mond nem ér fel egy vallomással! persze a jó hangsúlyt is meg kell találnod:)

2009. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hú... köszi a tippeket:D jól elgondolkodtattak... majd még megfontolom és eldöntöm párszor, h pontosan mit és hogyan csináljak...
2009. dec. 30. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!