Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csókolsz Te? és téged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókolsz Te? és téged hogyan csókol akit szeretsz? Milyen a nyálas csók?

Figyelt kérdés

ha van kedved írd le a mikéntjét kérlek, kíváncsi vagyok vajon hányféleképpen lehet?

szerintem az a nyálas, amikor az egész számat a szája közé veszi a másik én nem szeretem.

inkább csak az ajkak többé kevésbé erős összaszorítását, puszilgatását. én így csinálom, a nyelvátdugdosás nem az asztalom, ha én kapok ilyet, az sokszor tetszik azonban, de nem mindig, attól függ milyen az egyéb körítés, ölelés, simogatás. pl szertem, ha közben a hajamat simogatják.


2009. dec. 29. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
a nyálas csók nyálas.logikus nem? :D
2009. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom annak a 30 izomnak a nevét, ami csak a nyelvben van, ezért fogalmam sincs, hogy írjam le.
2009. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csóknak sok változata van, az érzések változtatják annak mikéntjét.Például ha nagyon hálás vagy nem fog megelégedni ajakpuszival, akkor jön a nyelves csók hja és az NEM NYÁLAS nekem kifejezetten a kedvencem. Ha megbeszéled a pároddal, hogy nem bírod a sok nyálat nincs is gond. Sőt sokkal izgatóbb a nyelves csók mint az a sima filmekben látott száraz csók. Nekem sok barátom volt, de mindenik kifejezetten vágyott a csókom után 22/l
2009. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elsőhöz szólnék. persze hoyg nyálas, de én hallottam egy másik csajt, amikor ragozta "Bélát", hoyg ilyen olyan jól smárol, én meg "Bélát" ismertem jól és szerintem nyálas volt.( de jól szexelt, csak nem szerettem ha csókolt) szóval más lehet az ízlés.ezért kérdeztem.
2009. dec. 29. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!